Hacıosmanoğlu'ndan sert açıklama

Hacıosmanoğlu'ndan sert açıklama
Hacıosmanoğlu'ndan sert açıklama
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Sezon başından beri rakiplerimize kol kanat gerip onlara maç kazandıranlar, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah'ın büyük adaleti vardır" dedi.

TRABZON - Bordo-mavili kulübün internet sitesine açıklama yapan İbrahim Hacıosmanoğlu, Türk futbolunun yönetimi, hakem hataları ve 3 Temmuz sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Trabzon'da isyan: İstifa et!


"Türk futbolunu adaletten yoksun, eşit ve adil davranmasını beceremeyen, hangi zihniyete hizmet ettiği açıkça belli olan, sezon başından beri rakiplerimize kol kanat gerip onlara maç kazandıranlar, bize gelince sahada emek harcayan oyuncularımızın alın terini gasbeden ve ettirenler, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah'ın büyük adaleti vardır" diyen Hacıosmanoğlu, haklı oldukları 3 Temmuz süreciyle ilgili adaleti sağlamak için girişimde bulunduklarını belirtti.

Hacıosmanoğlu, bu girişimlerini devam ettireceklerini anlatarak, UEFA ve FIFA nezdindeki mücadelelerinin sonucunda adaletin hangi şartta olursa olsun sağlanacağını herkesin göreceğini söyledi.

" Trabzonspor 'a saha içinde ve dışında yaptığınız adaletsizliklerin bizi yıldırıp, yolumuzdan döndürmeyeceğine, adaletsizliğinizin karşısında Yüce Allah'ın adaleti ve Trabzonspor sevdalılarının huzurunda ağır bedeller ödeyeceğinizi asla unutmayınız" ifadesini kullanan Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un şike sürecinden vazgeçmek ve başarı beklemek ikileminde bırakılamayacağını, bir yandan gasbedilen haklarımızı aramaya devam ederken, yeni başarıların peşinde koşmaktan vazgeçmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla sunarım" diye konuştu. (AA)

Skandal karar! Trabzonspor'u yaktı