Hacıosmanoğlu'ndan sürpriz hareket

Hacıosmanoğlu'ndan sürpriz hareket
Hacıosmanoğlu'ndan sürpriz hareket
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, katılacağı ilk Kulüpler Birliği toplantısında başkan olmak istediğini açıklayacak.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı için kolları sıvadı.

'Hakemleri tutamıyoruz ki'

Trabzonspor Başkanı, katıldığı son toplantıda, "Kulüpler Birliği toplantısında Türk futbolunun sorunlarını konuşuyoruz. Kulüpler yasası ve e-bilet konusu görüşülüyor. Bizim ona tabi olduğumuzu gerek eski bakanımıza gerekse genel müdürümüze söylemiştik. Biz de Türk futbolunun belli temellere oturmasını istiyoruz. Bütün getirilen kanunları Trabzonspor olarak destekliyoruz" demişti.

Hacıosmanoğlu ayrıca, "E-biletten tutun da Kulüpler Yasası'na kadar hepsini kabul ediyoruz. Futbolla ilgili bugüne kadar birçok yasa çıktığını ifade ettik. Ama onları uygulayacak adaletli bir sistem lazım bize. Eşit davranan kurumlar lazım. Onlar hiçbir zaman Türk futbolunda eşit ve adil kararlar almıyorlar. İlk önce bu yasaları uygulayacak adaletli ortamı oluşturalım" ifadesini kullanmıştı.

İbrahim Hacıosmanoğlu'na bordo-mavili camiadan herkesin aday olması için tam destek verdiği gelen bilgiler arasında. ( Takvim )

Trabzonspor'da neşeli idman