Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a cevap

Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a cevap
Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a cevap
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe'nin son günlerdeki açıklamalarını sert bir dille eleştirdi.

TRABZON - Bordo-mavili kulübün internet sitesinde açıklaması yayımlanan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, " Trabzonspor ’un haklı talebi, köşeye sıkışmış insanların çırpınırken yapmış olduğu haddini aşan ve iki güzide kulübün taraftarları arasında tamiri mümkün olmayacak yaralar açacak açıklamaları ile küçümsenemez" dedi.

Trabzonspor'dan TL çağrısı


Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Kirli ilişkileri ile futbolun içine kendi siyasetlerini sokan, alt ve üst kimlik bunalımı yaşayan ve kendilerini camialarının üstünde gören bu kişilerin, koskoca bir şehrin haklı haykırışına, 3-5 kişinin yürümesi yakıştırması yaparak Karadeniz fırtınasını harekete geçirmeyi planladığı anlaşılıyor. Ancak bu hareket, kirliliğin içine batmış kişilerin kışkırtması ile değil doğruluk ve dürüstlüğün yol göstericiliği ile kendiliğinden hareket eder."

Hacıosmanoğlu, açıklamasının son bölümünde ise "Haklı mücadelemizin bize açtığı yol üzerinden yaptığımız UEFA ve FIFA nezdindeki başvurularımızın ciddiyeti ve doğuracağı sonuç, yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali bazı açıklamaları beraberinde getirmiştir. Bu türlü davranışlar yerine 'İnsan isterse pişman olmak için zaman bulur' sözünden yola çıkmaları daha uygun olacaktır" ifadesini kullandı. (DHA)

Sadri Şener'den çok ağır sözler