Hacıosmanoğlu'nun son kararı!

Hacıosmanoğlu'nun son kararı!
Hacıosmanoğlu'nun son kararı!
Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, başkanlık seçiminde aday olmaya karar verdiği öğrenildi.

RADİKAL - Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu yakın çevresiyle yaptığı görüşmelerde Aralık'taki kongrede aday olacağını açıkladı. TRTSpor'un haberine göre, Hacıosmanoğlu yarından itibaren listesini oluşturmak için çalışmalara başlayacak. 

'CÜNEYT ÇAKIR'IN İNTİKAMINI ALMAK İÇİN GÖNDERİYORLAR'

Hacıosmanoğlu dün yaptığı basın toplantısında ise futbolda 'federasyonu da aşan bir gücün' olduğunu ileri sürerek şu ifadeleri kullandı:

"Dünyanın bir numaralı hakemlerinden biri dedikleri Cüneyt Çakır, Galatasaray maçında voleybol pozisyonuna penaltı vermiyor, ama Beşiktaş maçında sadece kalçalarını gördüğü pozisyonda penaltı veriyor. Bunda art niyet arıyoruz. Yetkili arkadaşlar, cezayı veriyorlar. Ama bir hafta sonraki Trabzonspor maçına Cüneyt Çakır'ın kader arkadaşlarından birini intikamını almak için gönderiyorlar. Beşiktaş maçında 5'inci hakem olarak görev yapıyor bir daha maç yönetmeyecek dedikleri hakem. Demek ki bu federasyonu siz yönetmiyorsunuz? Kim yönetiyor? Uğradığımız haksızlıklara üzülüyorsunuz tamam da demek ki nasıl bir güç var ki, biz size destek olduk, bize bu operasyonun yapılmasına müsaade ediyorsunuz. Demek ki sizleri de aşan bir güç var."