Hagi de açıkladı! 'Reddettim çünkü...'

Hagi de açıkladı! 'Reddettim çünkü...'
Hagi de açıkladı! 'Reddettim çünkü...'
Fatih Terim'in görevden alınması sonrası teklif aldığını söyleyen Hagi, bu teklifi kabul etmediğini söyledi.

Galatasaray 'da Fatih Terim'in görevden ayrılması sonrasında gündeme geldiği menajeri Ioan Becali'nin açıklamaları ile ortaya çıkan Gheorghe Hagi, Rumen basınına yaptığı açıklamalarda teklif aldığını doğruladı.

Sporx.com'da yer alan habere göre; Sarı-kırmızılıların teklifinin sezon devam ederken geldiği için reddettiğini belirten Hagi, "Teklifi reddettim ve Galatasaray'a iyi bir zamanlama olmadığını söyledim, çünkü yola çıkılmıştı bile. Bana göre sezonun başında göreve gelmem normal olurdu. Başlamış bir projede görev alamazdım" dedi.

Romanya'da akademi çalışmasının devam etmesinin de kararında etkili olduğunu vurgulayan Rumen efsanesi, "Şu anda bir proje üzerinde çalışıyorum. Benim gerçekten gitmek isteyeceğim 2 takım vardı; biri Galatasaray, biri de milli takım. Ancak yarı yolda almak istemedim, hem de böyle bir zamanda. Evime geri dönmek için bir teklif olsa da, zamanlama yanlıştı" ifadelerini kullandı.

Georghe Hagi, Galatasaray'da futbolculuk dönemi sona erdikten sonra 2 kez teknik direktörlük deneyimi yaşamış, ancak çok da başarılı olamamıştı.


  ETİKETLER:

  Galatasaray

  ,

  Fatih Terim

  ,

  Fatih

  ,

  Proje

  ,

  sezon