Hagi halefini açıkladı

Hagi halefini açıkladı
Hagi halefini açıkladı
Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Hollandalı yıldızı göklere çıkardı.

TRT 1’de yayınlanna 'Stadyum' programına konuşan Hagi, " Türkiye benim ikinci vatanım ve her zaman gönlümde. Oraya ne zaman gelsem hep memnuniyetle döndüm. Türkiye’de sevgiyle çalışmaya hazırım, çünkü en güzel yıllarımı İstanbul ’da geçirdim. Eğer bir gün Galatasaray ’da çalışırsam, şu anki performanstan daha iyisi için her şeyi yaparım. Romanya’da kendimi ispat ettim, en iyi seviyeye nasıl gelineceğini biliyorum" dedi.

G.Saraylı oyuncu attı, Kamerun turladı


Wesley Sneijder'e övgüler yağdıran Rumen futbol adamı, "10 numara oyuncular farklı özelliklere sahiptir. Galatasaray’a geldikten sonra çok önemli başarılara imza attım. Öyle bir zaman gelecek ki, Galatasaray benim performansımı aşacak bir oyuncu bulmak zorunda kalacak. Hedef bu olmalı. Benim gibi bir oyuncunun maliyetinin yüksek olduğunu biliyorum, ama belki de Galatasaray’ın bünyesinde böyle biri var. Sneijder bana göre mükemmel bir oyuncu. İyi bir yaşta ve güzel bir kariyere sahip. Sözünü ettiğim kişi Sneijder olabilir" şeklinde konuştu..

Efsane 10 numara, Didier Drogba ve Şampiyonlar Ligi şansı ile ilgili olarak ise "Drogba, profesyonellik açısından mükemmel bir oyuncu. Anladığım kadarıyla soyunma odasında da takımı birlikte tutan biri. Yaşı kaç olursa olsun, Galatasaray için çok değerli. İnşallah daha çok gol atar ve beni de sevindirir. Real Madrid ve Juventus güçlü takımlar, ama Galatasaray büyük takım ve çok önemli oyuncuları var. Tecrübe ve kalitesiyle iyi maçlar çıkaracaktır. Galatasaray’ın gruptan çıkacağını ümit ediyorum. Umarım ben de tüm maçları izlemeye geleceğim" ifadelerini kullandı.

Terim UEFA'nın manşetinde

Borç ve zararda da şampiyon