Hagi taraftara hayran kaldı

Bursaspor Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, golsüz sona eren Gaziantepspor maçında takımlarını 90 dakika boyunca destekleyen taraftarlara hayran kaldığını söyledi.

BURSA - Bursaspor Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, golsüz sona eren Gaziantepspor maçında takımlarını 90 dakika boyunca destekleyen taraftarlara hayran kaldığını söyledi. "Seyircimize 10 puan verdim" diyen Rumen hoca, futbolcularının da kazanma hırsından memnun olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu: "Aslında bu maçı kazanabilirdik. Futbolcularım iyi oynadı, hırsları ve kazanma istekleriyle gelecek haftalar için olumlu sinyaler verdi. Bu kadro birkaç hafta içinde istediğim gibi olacak. Ayrıca Bursaspor taraftarına da teşekkür ediyorum. Ben böyle bir seyirci görmedim."
Başkan Fikret Üstenci ise kaybedilen iki puana üzüldüğünü, buna karşın takımın iyi oyunundan memnun kaldığını söyledi. Üstenci, "Futbolcularımız çok istekli mücadele etti. Bu bizim için çok önemli. Oyuncularımız Bursaspor ruhuna yakışır bir şekilde oynadılar. Böyle devam edersek bizi kimse tutamaz" dedi.
Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam ise deplasmanda alınan bir puanın çok önemli olduğuna değinerek, "Özellikle ilk yarıda biz daha etkiliydik. Ancak gol atmayı başaramadık. Sezonun ilk maçında böyle bir sonuç normal. Futbolcularımın performansından genel olarak memnunum ama özellikle gol yollarında çok aksadık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmesini bilemedik. Bu açığımızı da birkaç hafta içinde kapatacağımızı düşünüyorum" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)