Hagi, ustasına karşı ilk sınavda

Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını üç puan parolasıyla sürdüren Bursaspor'da teknik direktör Hagi, eski hocası Fatih Terim ve eski takımı Galatasaray karşısında vereceği ilk sınavın heyecanı içinde.
Haber: YUNUS HAKAN GÜLER / Arşivi

BURSA - Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını üç puan parolasıyla sürdüren Bursaspor'da teknik direktör Hagi, eski hocası Fatih Terim ve eski takımı Galatasaray karşısında vereceği ilk sınavın heyecanı içinde. Rumen çalıştırıcı, bu maçta hem gol, hem de üç puanla tanışmayı hedefliyor. İlk iki haftada oynadıkları maçlarda sahaya konulan oyundan memnun olduğunu, ancak gol atamadıklarını belirten Hagi, Galatasaray karşısında şanssızlıklarını kıracağına inandığını bildirdi.
Milli Takım'ın önceki gece Moldova'yı 2-0 yendiği maçta forma giyen ve bir gole imza atan Okan Yılmaz, dünkü antrenmanda 30 dakika düz koşu yaparken daha sonra Hagi'nin izin vermesiyle çalışmasını noktaladı. Önceki gün Ganea ile Ender arasında yaşanan ve Hagi'nin tepkisini çeken tartışma da tatlıya bağlandı. Yeşil-Beyazlılar, Beşiktaşlı Tamer'i renklerine bağladı.