Hagi'ye yıllık 4 milyon Euro!

Hagi'ye yıllık 4 milyon Euro!
Hagi'ye yıllık 4 milyon Euro!
Gökdeniz Karadeniz'in formasını giydiği Rubin Kazan'da teknik direktörlük için Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi'nin ismi geçiyor. Rumen hocaya 4 milyon Euro'luk teklif yapacağı iddia edildi.

Rusya Ligi'nde geride kalan 18 haftada 20 puan toplayabilen Rubin Kazan'da teknik direktör arayışları başladı. Rinat Bilyaletdinov'un ardından göreve gelen Valeriy Chaly'den memnun olmayan yönetim, Türkiye'de Bursaspor ve Galatasaray'da görev yapan Gheorghe Hagi için harekete geçti.

Sporx.com'da yer alan habere göre; Rubin Kazan yöneticileri, ülkesi Romanya'da Viitorul Constanta kulübünü satın alan ve takımının başında şampiyonluk mücadelesi veren Hagi için çıkarma yaptı. Rus yöneticilerin, Romanya'da Hagi ile bir araya geldiği ancak 50 yaşındaki hocanın memnun edici bir cevap vermediği belirtildi. Viitorul Constanta'nın Perşembe günü Steaua Bükreş ile oynayacağı Romanya Kupası maçının ardından tarfların bir kez daha görüşeceği kaydedildi.

Romanya Ligi'nde bu kadar iddialı giderken takımdan ayrılarak risk almak istemediği belirtilen Hagi'nin, sezon ortasında böyle bir görevi devralmaya da sıcak bakmadığı vurgulandı.

HAGI'YE ÖNERİLEN MAAŞ 4 MİLYON EURO!

Gheorghe Hagi'den umudunu kesmeyen Rubin Kazan yöneticilerinin, birkaç gün daha Romanya'da kalacağı öğrenilirken, deneyimli isme yapılacak teklifin 4 milyon Euro olduğu öne sürüldü.