Hajrovic: Adımı Youtube'a yazın...

Hajrovic: Adımı Youtube'a yazın...
Hajrovic: Adımı Youtube'a yazın...
Galatasaray ile Werder Bremen arasında krize neden olan Izet Hajrovic, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Alacaklarının zamanında ödenmediği gerekçesiyle Türkiye 'den ayrılan Izet Hajrovic, Werder Bremen ile 2018 yılına kadar sözleşme imzaladı. Galatasaray bu imzayı FIFA'ya taşımaya karar verirken, Başkan Ünal Aysal da "Hajroviç'in FİFA kararı olmadan Werder Bremen'e imza atmaya hakkı yok. Bu durum hem Alman kulübü için hem de Boşnak oyuncu için hukuki bir sorun oluşturacak" demişti.

Ronaldo uçtu, Sabri durdu!

"İLK MAÇIMIZDA OYNAYABİLECEĞİ GARANTİ EDİLDİ"

Sporx.com'da yer alan habere göre; konu hakkında açıklama yapan Werder Bremen Teknik Direktörü Thomas Eichin, "İçimiz rahat. Hajrovic ile çalışacağımız için çok mutluyuz. Çok hızlı, antrenmanlarda çok çalışkan ve Bundesliga için ideal bir oyuncu. Hajrovic, De Bruyne ve Hunt'ın karışımı bir oyuncu" dedi.

18 Temmuz'da Hajrovic konusunda FIFA'da bir duruşma olduğunu ve durumun CAS'a kadar taşınabileceğinin hatırlatılması üzerine ise "Bize Hajrovic'in avukatı oyuncunun kontrat dışı olduğunu söyledi. Bizim ilk resmi maçımızda oynayabileceğini garanti etti" açıklaması yapıldı.

Ünal Aysal'dan Sabri açıklaması
  

HAJROVIC ÇOK RAHAT

Izet Hajrovic ise tüm bu gelişmelere rağmen rahat olduğunu belirterek, "Benim için stresli günler değil. Bir danışmanım ve avukatım var. Her şeyin iyi olduğunu ve sorun çıkmayacağını söylediler" ifadelerini kullandı.

Werder Bremen'e transfer sürecini anlatan genç oyuncu, "Çok fazla teklif vardı. Thomas Eichin bana birçok kısa mesaj gönderdi. Beni gerçekten istediklerini hissettim. Werder gelenekleri olan bir kulüp. Benim için en ideal çözümdü" dedi.

Kendisini bir futbolcu olarak nasıl tanımladığı sorusuna ise Hajrovic, "Adımı YouTube'a yazın, nasıl bir oyuncu olduğumu görün" yanıtını verdi.

Kasımpaşa'dan Sabri sürprizi