Hajrovic'ten Galatasaray için şok sözler

Hajrovic'ten Galatasaray için şok sözler
Hajrovic'ten Galatasaray için şok sözler
Bosna Hersek Milli Takımı kampında FourFourTwo'nun sorularını yanıtlayan Hajrovic, hakkında çıkan "Trabzonspor'a transfer oluyor" ve "Galatasaray'dan kaçtı" söylentilerine cevap verdi.

Birkaç gün önce gazetelerin manşetine düşen "Izet Hajrovic Galatasaray 'dan kaçtı" haberi, Franck Ribery vakasını belleklerinden silemeyen Galatasaraylıları endişeye sevk etmişti. Ancak o günden bu yana Hajrovic cephesinden doğrulama ya da yalanlama gelmemişti. FourFourTwo'dan Hilal Gülyurt, Bosna-Hersek Milli Takımı kampında Hajrovic'e olup bitenleri sordu.

Galatasaray'da ikinci skandal: Adili'ye şok

"GALATASARAY'DA HİÇBİR FUTBOLCU PARASINI ALAMIYOR"

Bosnalı oyuncu, iddiaları yalanlasa da parasını alamadığı için FIFA'ya başvurduğunu, hatta Galatasaray'da hiçbir futbolcunun alacağını tahsil edemediğini söyledi.

Galatasaray’dan kaçtığın doğru mu?
Ne kaçması! Bir yere kaçtığım filan yok. Şu an Dünya Kupası’ndan başka bir şey düşünmek istemiyorum ama bu haber hiç hoşuma gitmedi. Galatasaray’ın futbolcusuyum ve Türkiye’de başka bir takımla hiçbir görüşmem olmadı. Fenerbahçe, Beşiktaş , Sivasspor, Trabzonspor... Hiçbiriyle ilgilenmiyorum. Türkiye’de Galatasaray’dan başka takımda oynamam.

Galatasaray’dan paranı alamadığın, bunun için FIFA’ya başvuruda bulunduğun yazılıyor.
Evet, doğru. Galatasaray’da bu sorunu yaşayan sadece ben değilim, hiçbir futbolcu parasını alamıyor, ama FIFA’ya başvuru da yapmıyor. Param hâlâ yatmadı.

Galatasaray'dan Mevlüt Erdinç atağı


Gelecek sezonda ne yapmayı düşünüyorsun? Adın Trabzonspor ile birlikte anılıyor. Yabancı sınırlamasından sonra ne olacağını göreceğiz. Para filan da sorun değil, ben Galatasaray’da oynamak istiyorum.

Ailenin Türk kökenli olduğu, Türk vatandaşlığı alacağın doğru mu?
Türk vatandaşı olmak kolay değil. Diğer futbolcular için prosedür neyse benim için de aynı şey geçerli. Bu yüzden bir başvuruda bulunmadım.

Amrabat için 4.5 milyon euro