Hajrovic'ten kupa açıklaması

Hajrovic'ten kupa açıklaması
Hajrovic'ten kupa açıklaması
Galatasaray'ın Bosna Hersekli futbolcusu Hajrovic, "Kendimizi yüzde 100 sahaya verebilirsek Eskişehirspor ile oynayacağımız maçı kazanıp kupayı alırız" dedi.

ANTALYA - Izet Hajrovic, Cevat Köprübaşı Futbol Akademisi adına Belek Turizm Merkezi'ndeki Susesi Sport Center'da düzenlenen CKFA Cup Antalya etkinliğine katıldı. Galatasaray 'a ocak ayında geldiğini hatırlattı.

Bruma'dan G.Saray'a müjde


Takımına alışma sürecinde olduğunu dile getiren sarı-kırmızılı futbolcu, "Hem şehre hem takım arkadaşlarıma hem de Süper Lig'e alışmaya çalışıyorum. Önümüzdeki sezon çalışmalarıma devam edeceğim. Takıma daha da alışacağım için çok daha iyi olacağım. Kaliteli bir lig ve iyi bir takıma geldiğimi biliyorum" ifadesini kulandı.

Galatasaray'ın Eskişehirspor ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası finalini değerlendiren Hajrovic, "Ziraat Türkiye Kupası finalinde tabiki büyük şansımız olduğunu düşünüyorum. Kendimizi yüzde 100 sahaya verebilirsek ve iyi hazırlanırsak Eskişehirspor ile oynayacağımız maçı kazanıp kupayı alırız" diye konuştu. (AA)

GS Store bayileri batma noktasında