Hakan Arıkan: Yuvama döndüm

Hakan Arıkan: Yuvama döndüm
Hakan Arıkan: Yuvama döndüm
Geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynadığı Trabzonspor'un Avusturya kampını terk ederek Kayserispor'a dönen kaleci Hakan Arıkan, "Yuvama geldim" dedi.

KAYSERİ - Kayserispor yönetiminin verdiği 2 günlük izinden sonra sarı-kırmızılı takımın antrenmanına çıkmaya başlayan Hakan Arıkan, "Yarım sezon sonra Kayserispor'a döndüm. İnşallah sezona iyi başlayıp, ligi iyi yerde bitirmek istiyoruz. Kayserispor'da ilk idmanıma çıkıyorum. Çekilen fikstür güzel görünüyor. Tabi ki hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor ama avantajlı bir fikstürümüz var diye düşünüyorum. Kayserispor'un PTT 1'inci Ligi'nden yeni çıkmış olmasının dezavantaj var ama, bunu en iyi şekilde avantaja çevirmek istiyoruz. Sezon sonunda inşallah hak ettiğimiz yerde oluruz" ifadelerini kullandı.

Antrenmana çıkarken teknik direktör Tolunay Kafkas ve arkadaşlarına tek tek 'merhaba' diyen tecrübeli file bekçisi, daha sonra takım arkadaşı kaleci Kayacan ile birlikte sarı-kırmızılı takımda ilk antrenmanını yaptı.

"MİLLİ TAKIMIN KALESİNİ KORUMA HEDEFİM VAR"

Hakan Arıkan, Milli Takım'ın kalesini korumayı çok arzuladığını belirterek, "Herkes gibi elbette benim de milli takım gibi bir hedefimim var. Zaten hedef olmadan bu işi yapamayız" dedi.

"DÖNÜŞÜ AVANTAJIMIZ"

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, kaleci Hakan'ın yeniden yuvaya dönmesinin sarı-kırmızılı takım açısından önemli bir avantaj olduğunu vurgulayarak, "Hakan, kiralık olarak gittiği Trabzon'da çok başarılı bir performans serğiledi. Bizimle 2 yıllık sözleşmesi bulunuyor. Aramızda olmasına sevindik" şeklinde konuştu.

Ahmet Yıldız, "Şu anda Kayseri'ye çağırdığımız 4 oyuncu var. Görüşmeler devam ediyor. Mukavele imzalayacakları zaman kamuoyuna açıklanacak" dedi.

KAPTAN ABDULLAH AYRILIYOR

Başkan Recep Mamur ve teknik direktör Tolunay Kafkas ile Karpuzatan Tesisleri'ne bir görüşme kaptan Abdullah Durak, "Artık Kayseri'de yüzüm eskidi. Sosyal medya da beni çok eleştiriyorlar" sözleriyle, ayrılış sinyali verdi. Oktay ENSARİ-Doğan BİLMEZ (DHA)