Hakan Çalhanoğlu: Kalbim sarı-kırmızı

Hakan Çalhanoğlu: Kalbim sarı-kırmızı
Hakan Çalhanoğlu: Kalbim sarı-kırmızı
Devre arasında Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Hakan Çalhanoğlu, kalbinin sarı-kırmızı attığını söyledi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programına konuşan Hakan Çalhanoğlu, "Hamburg'da işler iyi gidiyor. Hoca beni her zaman oynatıyor. Arkadaşlarımla da aram çok iyi. Hamburg'da iyi hissediyorum ama futbolda her şey olabilir. İnşallah bu konu biter ve herkes nerede oynayacağımı bilir" dedi.

Galatasaray'dan Alex Telles açıklaması


"KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ BEN GALATASARAYLIYIM"

Gurbetçi futbolcu, "Ben küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım. İnşallah bir gün burada oynamak isterim. Mancini'nin beni istediği doğru. Çok büyük bir hoca. Onunla çalışmak gurur verici bir şey olabilir. Şu an görüşüyoruz, menajerim de bağlantıda. Futbolda her şey olabilir ama şu anda kesin bir şey yok. Hayalim bir gün Galatasaray'da oynamak, gelirsem ilk 11'de oynamak isterim. Kendime güveniyorum" ifadelerini kullandı.

" BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE 'DE YAPAMAM"

Fenerbahçe ve Beşiktaş'a kapıları kapatan milli futbolcu, Kulağıma Mancini'nin beni istediği yönünde sözler geliyor, gurur duyuyorum. Drogba ve Sneijder gibi isimlerle beraber oynamak güzel olur. Ama bana nerede şans verilirse orada oynarım. Galatasaray olmazsa seneye Hamburg'da 10 numarayı verecekler. Galatasaray'a gelirsem Sneijder ile rekabet edeceğim. Büyük bir futbolcu, ama onunla rekabet edebilirim. Ben Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta yapamam, kalbim sarı-kırmızı atıyor" şeklinde konuştu.

Arena'da olay pankart!