Hakan için karar haftası

Galatasaray'a yeniden dönmesi için düğmeye basılan Hakan Şükür'ün durumu bu hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısından sonra belli olacak.
Haber: HALİL ÖZER / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray'a yeniden dönmesi için düğmeye basılan Hakan Şükür'ün durumu bu hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısından sonra belli olacak. Teknik Direktör Fatih Terim'in, transfer listesinde bulunan bazı futbolcular için yapılacak olan çalışmaların sonuçsuz kalması halinde Hakan Şükür'ün transferini ciddi bir şekilde düşüneceği belirtiliyor. Sarı-Kırmızılı kulüplten gelecek haberi bekleyen milli futbolcu ise, bu nedenle diğer transfer görüşmelerini askıya aldı.
Fatih Terim, İspanya'da Barcelona Başkanı Laporta ile masaya oturacak. Terim başkanla Reizeger, Overmars gibi oyuncuların transferini konuşacak. Pepe'yle anlaşan Sarı-Kırmızılılar, Terim'in Portekiz'de görüştüğü Pena, Clayton veya Alenitchev'den birini renklerine bağlayacak. Ayrıca Inter'li Muhammed Kallon için girişimler sürüyor. Galatasaray'la prensipte anlaşan Ümit Davala Inter'le görüşmek için Milano'da bulunuyor. Davala, "Bonservisim Inter'de. Anlaşırsam Milano ekibinde oynayacağım. Ancak büyük ihtimalle Galatasaray'da kalacağım" diye konuştu.
Bu arada Olimpiyat Hazırlık ve Düzenleme Kurulu, İstanbulspor'un maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynama talebini 15 Temmuz'da görüşecek. Kurul, stadı
İstanbulspor'a da kiralarsa fikstürde ayarlama yapılacak. Ali Sami Yen Stadı'nı yıkmaya hazırlanan Sarı-Kırmızılılar, bu stadı daha önce yıllık 150 bin dolara kiralamıştı.