Hakan, Kemal'in üzerine yürüdü

Fenerbahçe'nin dün sabahki idmanında Hakan, Kemal'in üzerine yürüdü. Hazırlıklar iki saatlik antrenmanla sürerken, yüksek tempolu idmanda yine adam geçme, gol atma çalışması yapıldı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin dün sabahki idmanında Hakan, Kemal'in üzerine yürüdü. Hazırlıklar iki saatlik antrenmanla sürerken, yüksek tempolu idmanda yine adam geçme, gol atma çalışması yapıldı. İki grup halinde çift kale maçta Hakan Bayraktar, kolunu kasten yüzüne vurduğu gerekçesiyle Kemal'le tartıştı. Kemal'in üzerine yürüyen Hakan'ı Yusuf, Fatih, Ümit ve Selçuk durdurdu. Daum, olayı izleyip, ortam yatıştıktan sonra ilginç bir yöntemle Hakan ve Kemal'i barıştırdı. Bu iki oyuncuyu bir tur atmaları için oyunun dışına çıkaran Alman hoca, daha sonra kendilerini oyuna dahil etti. Hakan Bayraktar ile genç Kemal ceza turunu atarken birbirleriyle konuşup, işi tatlıya bağladı.
Sarı-Lacivertli orta sahada şu ana kadar tam anlamıyla istikrar sağlanamazken, Christoph Daum, Konyaspor maçında bu kez de Selçuk'un sırtından formayı alacağının işaretlerini verdi. Gençlerbirliği maçında oyuna girdikten sonra takıma hareket getiren Yusuf'u dün yapılan taktik antrenmanda takımın orta sahasına yerleştiren Daum, Selçuk'u ise yedeklerle oynattı. Yine geçen hafta oyuna yedek başlayan Serhat'a forvette Hooijdonk'un yanında görev veren Daum, diğer oyuncularını ise değiştirmedi. Aurelio sakat olduğu için idmana çıkmadı. Fenerbahçe, bugünden itibaren basına kapalı olarak çalışmalarını sürdürüp yarın Konya'ya gidecek. (Spor Servisi)