Hakan Şükür'den olay sözler

Hakan Şükür'den olay sözler
Hakan Şükür'den olay sözler
Galatasaray'ın efsane golcüsü Hakan Şükür, 2-2 sonuçlanan Bursaspor maçının ardından, GS TV canlı yayınında geçen sezon transfer edilen Türk futbolculara tepki gösterdi.

Bazı oyuncuların imzaladıkları kontratın rahatlığıyla davrandığını ve mücadeleden uzaklaştığını savunan Hakan Şükür, 'Yerli oyuncular daha fazla sorumluluk almalı' uyarısında bulundu.

Galatasaray'da bir ayrılık daha!


Eski milli futbolcunun çarpıcı açıklamaları şöyle:

"TAKIMDA BOŞVERMİŞLİK VAR"

"Arada antrenmanlara gidiyorum. Genel gözlemim takımda boşvermişlik var. Yüksek bonservis ile gelmişler. 'Biz kapağı attık, Galatasaray'dayız' anlayışı var. Güçlü olmak zorundasınız, Galatasaray'ı yaşarken dikkat etmeniz lazım. Profesyonel bir dünyadasınız, antrenör size antrenman sahasında ve soyunma odasında bir şeyler söyler. Gerisi sizde. Galatasaray'da sorumluluktan kaçan çok oyuncu var. 'Biz kıyıda köşede kalalım, bu süreyi dolduralım' anlayışı var. Böyle bir şey yok. Siz kendi pozisyonunuzdaki oyuncularla yarışmazsanız, olmaz"

"BU YAPIYLA DEVAM EDERSENİZ HERKES KAÇAR"

"Bu oyuncu yapısı ile bir süre mücadele edersiniz, ardından herkes kaçmaya başlar. Milli takıma yansımasını zaten görüyoruz. Oynamayan bir oyuncuysanız, takım arkadaşını motive edersin. '5 sene daha mukavelem var, rahatım' düşüncesi olmaz. Ben yurt dışındayken, gidiyordum alt yapıda oynayıp, güçlenip geliyordum. Böyle olduğu zaman aldığın paranın da anlamı yok. Yerli oyuncular daha fazla sorumluluk almalı, dikkat etmeli."

Melo isyanı: 3 kez atılmalıydı!