Hakan Şükür'e büyük onur

Hakan Şükür'e büyük onur
Hakan Şükür'e büyük onur
Türk futbolunun gelmiş geçmiş en başarılı futbolcularından Hakan Şükür, Monaco'da Di Stefano, Pele, Maradona, Platini, Romario, Beckenbauer, Cruyff, Best, Baresi, Rummenigge ve Ronaldo gibi süperstarların arasına ayak izini bırakacak.

Dünya futboluna damga vurmuş yıldızların ayak izlerini Monaco’daki Grimaldi Bulvarı’nda sergilenmesini sağlayan prestijli organizasyon Golden Foot, bu yıl Gala Gecesi’ne Türk futbolunu’nun unutulmaz ismi ve bağımsız milletvekili Hakan Şükür’ü davet etti.

İtalyan Futbol Adamı Antonio Caliendo önderliğinde yapılan ödül töreni bu yıl Monaco Prensi II. Albert’in katılımıyla 13 Ekim’de gerçekleşecek.

Hakan Şükür: Sanki yemiş yutmuşuz!


İLK VE TEK TÜRK

Fanatik Gazetesi’nin medya partneri olduğu Golden Foot organizasyonuna hem efsane olmuş isimler, hem de 29 yaşına basmış aktif futbolcular davet edilebiliyor. Bilindiği üzere daha önce Türkiye ’de forma giyen Roberto Carlos ve Didier Drogba bu ödülü kazanmıştı. Bu yılki ödülü ise Cristiano Ronaldo’nun alması bekleniyor.

İlk ve tek Türk futbolcu olarak ayak izini bırakacak olan Hakan Şükür, di Stefano, Ardiles, Eusebio, Puskas, Cruyff, Beckenbauer, Best, Maradona, Baggio, Baresi, Ronaldinho, Cantona, Papin, Platini ve Zidane gibi dünya futboluna damga vurmuş efsanelerin arasında yer alacak. (Fanatik)

'Kafa golleriyle meşhur Hakan Şükür kafasızlık yaptı'