Hakan Ural ve Rasim Ozan Kütahyalı gerginliği stüdyoya taşındı

Hakan Ural ve Rasim Ozan Kütahyalı gerginliği stüdyoya taşındı
Hakan Ural ve Rasim Ozan Kütahyalı gerginliği stüdyoya taşındı
Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programda dün gece ilginç bir tartışma yaşandı.

RADİKAL- Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Engin ve Ertem Şener'in yer aldığı Derin Futbol adlı programa dün gece Hakan Ural damgasını vurdu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI: DAVA AÇARIM

Yaptığı yorumlar nedeniyle kendisine yönelik Twitter 'da ağır hakaretlerde bulunan Hakan Ural'a "dava açabilirim, hesabını sorarım" diyen Rasim Ozan'a en sonunda Hakan Ural sosyal medyadan sert çıktı ve "Maslak'a doğru geliyorum" tweetini attı. Hakan Ural'ın "Ben bu varlıklara açık net diyeceğimi dedim gram ciğer yürek böbrek dalağınız varsa, geçersiniz karşıma canlı yayında, ama yanınıza oturacağım bu Ahmet'le"  tweeti sonrası ise Ahmet Çakar adeta çılgına döndü.

"BENİ BELGRAD ORMANINA GÖTÜRSENE"

Hakan Ural'a meydan okuyan Ahmet Çakar "Beni mesela Belgrad ormanına götürsene, bana da göstersene. Kolayı var program 2'de bitiyor. Hakan Ural biraz erkekliğin varsa 2'yi 5 geçe kapıda bekliyorum. Adamsa, erkekliği varsa, biraz böbreği yüreği varsa 2'yi 5 geçe kapıya gelecek. Artık Riva'ya mı gideriz, Belgrad ormanına mı gideriz. Gelmezse adam değil" dedi. Çakar'ın bu sözleri sonrası Hakan Ural yeni bir tweet atarken "Gelmezsem anam avradım olsun sen inmezsen adam değilsin" ifadelerini kullandı.

"BENDE ASLA GERİ VİTES OLMAZ"

Bunun üzerine Çakar "Ulan şimdi çıkıyorum. Hadi Hakan bekliyorum" deyip stüdyoyu terk etti.

Hakan Ural daha sonra Ahmet Çakar’la buluştuğunu duyurdu: “Ahmet Bey’le yanlış anlama olmuş ama öteki (Rasim Ozan Kütahyalı) arazi olmuş. Bende asla geri vites olmaz. Bak geldim tek başıma yoktun. O kadar koruma ve polise gerek yok. Korkma ben sana baş başa dolaşacağız”

Geceye damga vuran bu olay sonrasında ikilinin nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu oldu.