'Hakan ve Lincoln Sion maçında sahadalar'

Derbi maçı öncesi kadro dışı bırakılan Lincoln ve Hakan Şükür, dün takımla birlikte çalışmalara başladı. Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve iki oyuncunun da yer aldığı idman öncesi Alman çalıştırıcı futbolcularla ...

İSTANBUL - Derbi maçı öncesi kadro dışı bırakılan Lincoln ve Hakan Şükür, dün takımla birlikte çalışmalara başladı. Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve iki oyuncunun da yer aldığı idman öncesi Alman çalıştırıcı futbolcularla 15 dakikalık bir toplantı yaptı. Antrenmanı izleyen az sayıda taraftar, çalışma sırasında Lincoln ve Hakan Şükür lehine tezahürat yaparken, doğum günü olan Ümit Karan'ı da tribüne çağırarak kutladı. İdman sonrasında da Hakan Şükür, taraftarların yanına giderek imza dağıttı.
Kalli, idman sonrası basın mensuplarına bu maçla ilgili açıklama yaparken, "Lincoln ve Hakan, Sion maçında sahada olacak mı?" sorusuna "Sahada olacaklar, bu kesin. Önümüzde daha üç idman var. Nasıl olacağına ise orada karar vereceğiz" yanıtını verdi.
Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de antrenman öncesi yaptığı açıklamada hâlâ Lincoln ve Hakan'ın kadro dışı bırakılmasının konuşulmasından rahatsızlık duyduklarını belirterek, "Bu olay yaşanmış ve bitmiştir, bundan sonra yapacağımız iş, önümüzdeki maça konsantre olmak" diye konuştu. Sezgin, Sion başkanının dün bazı basın organlarında yer alan sözlerine, ilişkin de şöyle konuştu: "Kendileri ile de görüştük. Maksadını aşmış sözler diye nitelendiriyorum. Oradaki maçta gerek havaalanında karşılanmamız sırasında, gerekse de dönüşümüzde bize çok kolaylık sağladılar, kendilerine bunun için teşekkür ediyoruz. Bize gösterdikleri misafirperverliği kendilerine göstereceğiz. Galatasaray seyircisinin ne kadar centilmen olduğunu görünce, maksadını aşarak sarf ettiği sözlerden dolayı üzüntü duyacaklar." (Spor Servisi)