'Hakem hataları olmasaydı...'

'Hakem hataları olmasaydı...'
'Hakem hataları olmasaydı...'
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, hakem hatalarından dert yandı.

Köksal Güney, kulüpte sürekli olarak seçimin gündeme getirilmesine tepki göstereek, "Genel kurulda bize 2 yıl ek süre verildi. Bir insan 6 ayda kulübü ancak tanır. Sık sık seçim yapmak, büyük camialar için kayıptır. Eğer bir şey kazandıracağını düşünsek, zaten biz koltuk sevdalısı değiliz. Kanunun bize verdiği Yargıtay'a gitme hakkını kullandık. Tabi ki Yargıtay,s seçim yapın, derse gerekeni yaparız. Yargıtay'ın vereceği karara saygılıyız. Ama gündemimizde böyle bir konu yok" dedi.

Trabzonspor'da 3 yolcu belli


"HAKEM HATALARI OLMASAYDI AVRUPA 'YI GARANTİLEMİŞTİK"

Hakem hatalarına vurgu yapan Güney, "Çok şanssız puanlar kaybettik. Bunda hakem hatalarının da etkisi var. Tek dileğimiz hakemlerin çifte standart uygulamamaları, gördüğünü çalmaları ve bütün takımlara aynı mesafede olmaları. Bu seviyeye gelebilirsek bu olaylardan kurtuluruz. Ama şu bir gerçek ki bu sezon hakemlerden yana çok canımız yandı. Hakem hataları olmasaydı Avrupa'yı garantilemiştik. Şampiyonlar ligi için de büyük şansımız vardı" şeklinde konuştu.

Trabzonspor kaynağından besleniyor


AKYAZI STADINA YENİ LOCALAR EKLENDİ

Trabzon'un Akyazı Mahallesi'nde dolgu alanı üzerine yapımı devam eden Akyazı Stadı'na yönetimin talebiyle localar eklendi. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağaoğlu'nun yaptığı yoğun girişimler sonuc loca sayısı 190'a çıkarıldı. Bu locaları satarak önemli bir gelir elde etmek isteyen bordo-mavili kulüp , önümüzdeki günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan stadı kiralayarak isim hakkı konusunda görüşmeleri resmileştirmek istiyor.

Yönetim Kurulu üyesi Erol Ağaoğlu, stadın isim hakkı konusunda bir çok firma ile temas halinde olduklarını ve kulübe ekonomik anlamda en ciddi getiriyi sağlayacak firmayla anlaşacaklarını söyledi. Yunus Emre SEL (DHA) 

Trabzonspor'da gündem: Hami Mandıralı