Hakem 'temiz bir lig' istemedi

Karşılaşmanın hakemleri anons edildiğinde, taraftarlar ıslıkla protestoda bulundu.

  • Karşılaşmanın hakemleri anons edildiğinde, taraftarlar ıslıkla protestoda bulundu. Tribünlerde de, siyah zemin üzerine beyaz yazıyla
    "Temiz bir lig istiyoruz" yazılı pankart açıldı. Pankart, hakemin yetkililere uyarıda bulunması üzerine kaldırıldı.
  • Federasyon'un verdiği saha kapatma cezası, iki deplasman maçının üst üste olması ve milli maç için verilen ara nedeniyle 39 gündür Şükrü Saracoğlu Stadı'nda taraftarıyla buluşamayan Sarı-Lacivertliler, Adanaspor maçıyla bu hasrete son verdi.
  • Adanaspor maçını izlemek için stada gelen taraftarlara, 50. yaş günü anısına Daum'un imzalı fotoğrafları dağıtıldı. Fotoğrafın üzerinde, Alman çalıştırıcının "Her şey için teşekkürler, 50. yaş günü anısına" şeklinde Türkçe yazılı sözleri yer aldı. Bu arada, 22 yaşına giren Kemal için, tribünlere kutlama mesajı içeren iki ayrı pankart asıldı.
  • Geçen haftaki Bursa maçında gördüğü sarı kartla 4. kartına ulaşan Selçuk, cezalı duruma düştüğü için Adanaspor maçında takımdaki yerini alamadı. Daum, bu maçta sahaya sürdüğü onbirde, Bursa karşısında yer alan Rebrov'a da yer vermezken, bu futbolcu yedekler arasında kaldı.
  • Fenerbahçe'de yaklaşan olağan genel kurul öncesi, başkan adaylığı gündeme gelen Sadettin Saran, "Netleşmiş bir durum yok. Dolayısıyla belli olmayan bir adaylığın açıklanması söz konusu olamaz. Böyle bir şey olursa toplantı yapar açıklarım" dedi.
  • Fenerbahçe PAF takımı, dün Adanaspor'u Dereağzı'nda gole boğdu. Karşılaşmada üstün bir oyun sergileyen Sarı-Lacivertlilerin gollerini Zafer (2), İskender (2), Serkan, Kılıç ve Cevahir attı.