'Hakemi aramayan başkan var mı?'

'Hakemi aramayan başkan var mı?'
'Hakemi aramayan başkan var mı?'
Fenerbahçe ile oynayacakları maçın hakemi Bülent Yıldırım'ı arayan Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kadıköy'deki karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Bülent Yıldırım ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıklayan İbrahim Hacıosmanoğlu, hakem Bülent Yıldırım'ı araması hakkında, "Hakemi aramayan başkan var mı?" dedi.

İlk raunt Fenerbahçe'nin


Bordo-mavili kulübün 1 numarası, "Yukarıda Allah var, haksızlığı kime yaparsanız yapın bir gün çıkar. Hakemi aramayan başkan var mı? Ben de aradım. Hakemi sabah 11:00'de aradım ve bu açıklamayı ben yaptım. Hakem arkadaşımıza bir şey söylemedim. Tatil ettiği maçtan önce de aradım. 'Allah yardımcınız olsun, iyi bir maç yönetin, adaletli maç yönetin' dedim . Bülent hoca da bana teşekkür etti. Bunların konuşulması lazım, söylenmesi lazım. Hakem arkadaşlarımıza bir şey söylemiyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), hakem arkadaşlarımıza güvence verse bunlar olur mu?" ifadelerini kullandı.

Cezası nedeniyle dev maçı stattan takip edemeyecek olan Hacıosmanoğlu, "Anadolu takımları için yanlış bir karar verildiği zaman ses çıkmıyor. Kulüp başkanları konuşacak. 'Hakem hatası ile kaybedeceğimiz son maç olacak' dedim. Şimdi TV başına oturacağım ve maçı izleyeceğim. Sahada iyi oynayan, hak eden takım kazansın. Hakem hatası yaşanmasın ve iyi bir maç olsun" şeklinde konuştu.

Ersun Yanal'dan büyük sürpriz