Hakemin aracına bomba koydular!

Hakemin aracına bomba koydular!
Hakemin aracına bomba koydular!
Bu kadarı da olmaz; önce tehditler almaya başladı, ardından şirket aracına bomba yerleştirildi.

Futbol , içinde bulunan her aktörün hata yapabildiği bir oyundur. Buna elbette hakemler de dahil... Yeşil sahaların 90 dakika boyunca patronluğunu yapan bu kişiler, doğru ya da yanlış, verdikleri kararlarla her zaman eleştirilerin hedefi olurlar. Ancak Kıbrıs Rum Kesimi’nde kararları tepki toplayan hakem Leondios Trattos’un aracına bomba konulması “Bu kadar da olmaz” dedirtti.

Premier Lig'de skandal olay!


MAÇLAR ERTELENDİ

Kıbrıs Rum Kesimi’nin en yüksek tirajlı gazetelerinden Fileleftheros’un haberine göre; geçtiğimiz hafta AEL Limassol’un Apollon Limassol’u konuk ettiği mücadelede düdük çalan Leondios Trattos, verdiği karalar nedeniyle büyük tepki topladı.

Apollon’un 1-0 kazandığı mücadele sonrası aynı zamanda Kıbrıs Rum Hakemler Birliği Başkanı da olan Trattos, tehditler almaya başladı. Bunlara aldırış etmeyen Trattos, önceki gün başına gelen olayla adeta şok yaşadı. Kimliği belirsiz kişiler, Latsia’da park halindeki bulunan şirket aracına bomba yerleştirdi. Şans eseri bomba patladığı sırada araç içinde kimsenin olmayışı büyük bir felaketi önledi.

Olayın ardından toplanan Rum Hakemler Birliği saldırıyı protesto ederek bu hafta sonu oynanacak maçları yönetmeme kararı aldı, mücadeleler ertelendi. (HTSPOR)

Anelka'nın cezası belli oldu