Haldun Üstünel geri dönecek mi?

Haldun Üstünel geri dönecek mi?
Haldun Üstünel geri dönecek mi?
Galatasaray'ın taraftarlar tarafından çok sevilen ve yaptığı transferlerin ardından 'sihirbaz' lakabı takılan eski yöneticil Haldun Üstünel, olağanüstü seçim öncesi düşüncelerini anlattı.

Herhangi bir adayın listesinde olup olmayacağı merak edilen Haldun Üstünel, Ünal Aysal'ın başkanlığa devam etmesi gerektiğini belirtirken, yönetime girmeyi düşünmediğini söyledi.

Beyaz TV'ye konuşan Üstünel, " Galatasaray 'da hakikaten üzücü olaylar yaşanıyor. Başkan Ünal Aysal'a haksızlık edildi. Birazcık hakkının yendiği kanaatindeyim. Nasıl bundan önceki başkanlara ayıp edildiyse, nasıl Faruk Süren dönemi, Adnan Polat dönemi olsun..." ifadelerini kullandı.

"BU KALPLERİ KIRANLARIN..."

Galatasaray'da küskünlüklerin sona erdirilmesi gerektiğini kaydeden eski yönetici, "Şu andaki tablo gösteriyor ki, Başkan Ünal Aysal'a ayıp edildi. Galatasaray hiçbir zaman sahipsiz, başkansız kalmayacaktır. Kırılan kalplerin gönüllerin alınması gerektiğine inanıyorum. Bunları kimin yaptığını siz daha iyi biliyorsunuz. Galatasaray'da küskünlükle bir yere gidilmedi. Galatasaray büyüklerinden istirham ediyorum; bu kalpleri kıranların, bu kalpleri onarması gerektiğine inanıyorum. Gerek söylemleri, gerek davranışları ile Ünal Aysal'ın gönlünü alması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

"YÖNETİMDE YER ALMA DÜŞÜNCEM YOK"

Aysal'ın aday olmasını arzu ettiğini kaydeden Üstünel, yönetime girme düşüncesi olmadığını vurgularken, "Görüşüm Başkan Ünal Aysal'ın dönmesi gerektiği yönünde, arzum da bu yönde. Şu anda yönetimde yer alma gibi bir düşüncem yok. Galatasaray'da huzur ortamı sağlandığı sürece şartları değerlendiririz" ifadelerini kullandı. (Sporx.com)