Halilhodzic çıldırdı: Şaka mı bu?

Halilhodzic çıldırdı: Şaka mı bu?
Halilhodzic çıldırdı: Şaka mı bu?
Gaziantepspor maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle Disiplin Kurulu'na gönderilen Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, bu karara sert tepki gösterdi.

Trabzonspor'da ismi gündemden düşmeyen Vahid Halilhodzic'in, Gaziantepspor maçı sonrası yaptığı, "Perşembe günü oynadığımız UEFA maçından sonra pazartesi günü oynatılabilirdi, bizim maçımız. Federasyon her kulübe aynı uzaklıkta değil. Benim aldığım cezalarda da bu böyle. Türk futbolunu benden daha iyi biliyorsunuz. Bu konulara daha fazla girersem yine ceza alabilirim" açıklaması nedeniyle PFDK'ya sevk edilmesi bordo-mavili camiada şok etkisi yarattı.

Trabzonspor'daki operasyonda ikinci dalga


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu sezon biri Avrupa , biri lig olmak üzere iki kez tribünde maç izleme cezası alan Halilhodzic, yine PFDK'ya sevk edildiğini duyunca oldukça sinirlendi.

Haberi kendisine ileten kişiye, "Ne, sevk mi? Niye, ne alakası var, yine ne yaptım? Şaka mı yapıyorsunuz? Burada bir art niyet olmadığını bana kimse söyleyemez" diyerek sert tepkiler gösteren Boşnak teknik adam, "Trabzonspor'a niye hep farklı davranıyorlar?" dedi.

Kulüp binasındaki odasında zor sakinleştirilen Halilhodzic'in gönderilecek olan savunmayı da bizzat hazırlaması bekleniyor.

İyi ki Süleyman Seba görmedi!