Halilhodzic tam üçe katlayacak

Halilhodzic tam üçe katlayacak
Halilhodzic tam üçe katlayacak
Cezayir Milli Takımı'nda yılda 700 bin euro kazanan Vahid Halilhodzic'in, Trabzonspor'dan yılda 2.1 milyon euro alacağı iddia edildi.

Cezayir'in ünlü futbol yorumcusu Haffid Derradji, Facebook hesabından Vahid Halilhodzic için, "Trabzonspor ona, Cezayir Futbol Federasyonu'nun verdiğinin tam üç katını teklif etti" diye yazdı. Cezayir'den yılda 700 bin euro kazanan Boşnak teknik adamın Trabzonspor'dan yılda 2.1 milyon euro kazanacağı öne sürüldü.

Olcan'ın yerine Barış Memiş


Cezayir Devlet Başkanı Bouteflika'nın "Bizimle kal" isteğini geri çeviren Halilhodzic, 13 Temmuz'da gece yarısı Trabzon'da olacak. Boşnak hoca, 14 Temmuz'da da 3 yıllık imza atacak.

"KAMPA SORUNSUZ GİDELİM"

Halilhodzic'in, Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal ile Bosna Hersek'te yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Adrian, Henrique ve Janko'nun gönderilmesinin ardından Malouda ve Colman'ın durumlarını soran Boşnak hocanın geçen sezon bir hayli sorun çıkaran iki oyuncunun durumlarının netleşmesini istediği öğrenildi.

Kampa sorunsuz bir oyuncu grubuyla girmek istediğini ileten tecrübeli çalıştırıcı, disiplini bozacak ve gençleri etkileyecek futbolcuları istemediğini açık bir şekilde dile getirdi. ( Sabah )

Hacıosmanoğlu'na karşı Fikret Orman