Hamdi Yasaman yönetimi topa tuttu

Hamdi Yasaman yönetimi topa tuttu
Hamdi Yasaman yönetimi topa tuttu
Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Hamdi Yasaman, yeni başkan Dursun Özbek ve ekibini hedef aldı.

11 Temmuz’daki genel kurulda kürsüye çıkacağını söyleyen Hamdi Yasaman, “Özbek gayrimenkuller için yetki isteyecek. ne planı var ne programı. Yetki alamazsa bu güvensizlik demektir ve hemen seçime gitmelidir” dedi.

AMK Spor 'da yer alan habere göre; sarı-kırmızılı kulübün kurumsallıktan çok uzak olduğunu savunan Yasaman, “Şahıslar değişse de teşkilat devam etmeli. Ama Galatasaray ’da bu yok. Abdurrahim Albayrak giderken rapor falan bırakmadı. Bu yüzden panik halinde dolanıyoruz, transfer falan yok. Bize 7 ay boyunca Allah yardım etti, şampiyon olduk. Şampiyonluğun kremasını da kendi üzerlerine aldılar. Ama böyle devam edilmez. Çıta yükselmeli. Avrupa ’da başarı hedeflemek lazım. Bunun için de o kadroyu oluşturmak gerekiyor. Akhisar belediyespo’dan alınan 32 yaşındaki Bilal Kısa ile bu iş olmaz” diye konuştu.

Duygun Yarsuvat’ın yönetiminde beraber görev yapan Hamdi Yasaman ve Abdurrahim Albayrak’ın arası hiçbir zaman tam olarak iyi olmadı. Bir toplantıda kulübün borçlarıyla ilgili, “Aysal döneminde çok harcama yapıldı” diyen Albayrak’a, Yasaman’ın tepkisi çok sert olmuştu. “O zaman sen de vardın. İzin vermeseydin” ifadesini kullanan Yasaman’a, Albayrak cevap vermemişti.