Hami Mandıralı'ya destek

Hami Mandıralı'ya destek
Hami Mandıralı'ya destek
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun isteğiyle Juvestus maçı öncesi 'teknik sorumlu' olması kararlaştırılan Hami Mandıralı'ya yöneticiler ve futbolculardan destek geldi.

TRABZON - Transfer çalışmaları dahil tüm yetkileri alması için teklif götürülen Şenol Güneş'ten henüz çalışmaya hazır olmadığı cevabı alan İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticilerin, "Hami Mandıralı ile devam edelim" görüşü üzerine aynı yönde karar aldı.

Yönetimde teknik direktör çatlağı


Hami Mandıralı'ya güvendiklerini belirten Hacıosmanoğlu, "Herkes teknik direktör olarak doğmuyor. Herkese bir şans verilmeli. Hami Mandıralı'ya bu şansı verdik ve takımımızın başında ve arzumuz takımın başında kalması yönünde" dedi.

KADERİ JUVENTUS'A BAĞLI

Mustafa Reşit Akçay'ın görevden ayrılmasının ardından yönetime açık bir şekilde görevi istediğini söyleyen Hami Mandıralı'nın deplasmanda oynayacakları Juventus maçında sergileyeceği performansın takımda kalış süresini etkileyeceği bildirildi.

Juventus karşısında alınacak iyi bir sonucun Hami Mandıralı'nın yerini sağlamlaştıracağı öğrenildi.

Bu arada bordo-mavili futbolcular, Hami Mandıralı'nın başlarında kalmasına sevindiler. Kaptan Onur'da Hami Mandıralı'ya futbolcular olarak kendisini tebrik ettiklerini iletti.

Hami Mandıralı'nın penaltı isyanı


YÖNETİMDEN PRİM JESTİ

Trabzonsporlu yöneticiler, Juventus maçından puan ya da puanlar alınması durumunda futbolculara yüksek bir prim vermeyi planlamaya başladı. UEFA Avrupa Ligi'nde bugüne kadar elde edilen başarılı sonuçların ardından oyuncuların ödemelerini aksatmamaya özen gösteren bordo mavili yöneticiler, Juventus maçından da umutlu olduklarını belirttiler.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ise Juventus maçı öncesi takıma olan güvenlerinin tam olduğunu vurguladı, "Takımız Türkiye 'yi en iyi şekilde temsil edecek. Bugüne kadar elde ettiğimiz güzel sonuçların devamını getirmek istiyoruz" dedi.

MUSTAFA YUMLU: İTALYA'YA TESLİM OLMAYA GİTMİYORUZ

Savunma oyuncusu Mustafa Yumlu, İtalya'ya teslim olmaya gitmeyeceklerini belirtti. Sonuna kadar savaşacaklarını ifade eden Mustafa Yumlu, şöyle devam etti:
"Kötü oynama hakkımızı doldurduk. Artık mücadele vakti. Hem fiziksel, hem de kafa olarak sadece bu maça odaklandık ve oradan istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyoruz. İnter ile deplasmanda oynadığımız maç öncesinde kimse bize şans tanımıyordu ama kazandık. Herkes Juventus maçında sahada basmadık yer bırakmayan bir takım görecek." Yunus Emre SEL (DHA)

Kocaman'dan Trabzonspor'a yanıt