Hamit Altıntop: Çok istikrarlıydık!

Hamit Altıntop: Çok istikrarlıydık!
Hamit Altıntop: Çok istikrarlıydık!
Maç sonları yaptığı açıklamalarla dikkati çeken Hamit Altıntop, Arsenal hezimetinin ardından içinde bulundukları durumu net bir şekilde ortaya koyarken, Goran Pandev ile Blerim Dzemaili transferlerini eleştirdi.

Galatasaray oyuncusu Hamit Altıntop, Şampiyonlar Ligi D Grubu son haftasında Arsenal'e 4-1 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından ilginç açıklamalarda bulundu.

Podolski'den Galatasaray açıklaması

Deneyimli futbolcu, "Bu sezon maalesef çok istikrarlıydık. Başladığımız gibi bitirdik. Ondan önce 2 yıl iyi sonuçlar aldık. Bu sene duruş olarak, skor olarak geriye gittik. Bunu çok iyi analiz edip, gelecek aylarda bunları düzeltip, daha iyi yapmamız gerekir" dedi.

Takım arkadaşlarına seslenen Altıntop, "İki yeni transfer geldi, doğru transferler miydi, tartışılır. Ne kadar istekli olsak da bazı eksikler var, kabul etmemiz gerekir. Saha içinde topu hep yana atmak önemli değil, saha dışında da herkes sorumluluğu üstlenmeli. Biz de abileri olarak sorumluluğu biliyoruz. Bir gemide bir tarafa doğru herkes hareket ederse, kulüp başarılı olur. Galatasaray büyük bir camia ve herkes bilinçli hareket etmeli. A'dan Z'ye herkes kendini sorgulamalı" ifadelerini kullandı.

Hamzaoğlu'ndan Sinan Bolat açıklaması