Hamit Altıntop: Sorumlu biziz!

Hamit Altıntop: Sorumlu biziz!
Hamit Altıntop: Sorumlu biziz!
Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Hamit Altıntop, 2-0 mağlup oldukları Anderlecht karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Hamit Altıntop , deplasmanda Anderlecht'e 2-0 mağlup olduğu Şampiyonlar Ligi D Grubu maçından sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Deneyimli oyuncu, "Deplasmanda oynadık. Onun için ilk yarıda biraz daha kontrollü olmak istedik. Çok iyi oynamadık, çok da kötü oynamadık. Kötü bir gol yedik. İkinci yarıya iyi başladığımıza inanıyorum. Gol pozisyonlarımız vardı. Bir türlü golü atamadık ve ikinci gol geldikten sonra da oyundan düştük" dedi.

Özgüven sıkıntısı çektiklerini vurgulayan Altıntop, "Kötü bir Avrupa sezonu geçiriyoruz. Bir maçımız daha var. O maçı en iyi şekilde oynayıp, bu seneki Avrupa maceramızı maalesef kapatacağız. Bundan önceki iki sene kötü görüntü vermemiştik, duruşumuz gayet iyiydi. Bu sene de bir o kadar kötüydü. İyisini de kötüsünü de biz yaptık, sorumlusu biziz. Bunun farkındayız ve bu da bizi üzüyor. Biraz özgüven sıkıntımız var. Yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz futbolun doğrularını yapmak. Bunu da yapabilirsek başarılı olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.