Hamit Altıntop'tan haber var

Hamit Altıntop'tan haber var
Hamit Altıntop'tan haber var
Sakatlığı nedeniyle uzun süredir formasından uzak kalan Hamit Altıntop'un ağrılarının bitme noktasına geldiği öğrenildi.

Spor Toto Süper Ligi'n 13. haftasını Kasımpaşa ile berabere kalarak kapatan Galatasaray , yoğun maç trafiğine hazırlanıyor.

Galatasaray'da kazan kaynıyor


Lig TV'nin haberine göre; teknik direktör Roberto Mancini'nin, Real Madrid maçı sonrası olduğu gibi futbolcularını uyardığı ve saha içinde yardımlaşmanın üst düzeyde olmasını istediği kaydedildi. Kolay gol yenmesinden şikayetçi olan İtalyan çalıştırıcının, hafta içinde savunma oyuncularına özel çalışmalar yaptırması bekleniyor.

Bir hafta içinde üç ayrı kulvarda mücadele edecek olan Galatasaray'da Mancini'nin, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tamamen yedeklerden kurulu bir kadroya görev vereceğie bildirildi. Cuma günkü Elazığspor maçında ise Juventus mücadelesi için en iyi kadronun sahaya olacağı öğrenildi.

İtalyan teknik adamın, kaleci Fernando Muslera'yı Juventus maçında düşündüğü, ancak sakatlığının tekrarlamasından çekindiği ifade edildi.

'O dalga geçtiğiniz Sabri var ya...'


HAMİT ALTINTOP, İSTANBUL 'A GELİYOR

Öte yandan sakatlığı yüzünden uzun süredir takımdan ayrı kalan, Almanya'da operasyon geçiren Hamit Altıntop'un, hafta içinde İstanbul'a geleceği ve tedavisine Florya'da devam edileceği bildirildi. Milli futbolcunun uygulanan tedaviye olumlu yanıt verdiği ve ağrılarının bitme noktasına geldiği ifade edildi.

Milli futbolcunun Şubat ayında formasına kavuşacağı belirtildi.

'Big Chef' futbola veda etti