Hamit transferi sezon sonuna kaldı

Hamit Altıntop Türk transfer piyasasında ismi sıkça geçen bir futbolcu. Schalke'de top koşturan Hamit adı etrafında dönen onca dedikoduya rağmen bugüne dek Türkiye'ye transferine yeşil ışık yakmadı. Hamit'le son...

İSTANBUL - Hamit Altıntop Türk transfer piyasasında ismi sıkça geçen bir futbolcu. Schalke'de top koşturan Hamit adı etrafında dönen onca dedikoduya rağmen bugüne dek Türkiye'ye transferine yeşil ışık yakmadı. Hamit'le son ilgilenen Galatasaray oldu. Fakat Asbaşkan Adnan Polat önceki gün Hamit'in Türkiye'ye gelmek istememesinden dolayı sonuca ulaşamadıklarını açıkladı.
Bu arada Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın da, Schalke Başkanı Gerhard Rehberg'le bir araya gelirken, Hamit'in Almanya'da kalmaya devam edeceği, sezon sonunda Türkiye'ye gelmek istemesi durumunda Rehberg'in transferde Galatasaray'a kolaylık göstereceği öğrenildi. Öte yandan Sarı-Kırmızılılar bugün İzmir'de Hertha Berlin ile özel bir maç yapacak. Saat 20.00'de başlayacak olan mücadele Show TV'den naklen yayımlanacak.
(Spor Servisi)