Hamit'ten Prandelli'ye şok tepki!

Hamit'ten Prandelli'ye şok tepki!
Hamit'ten Prandelli'ye şok tepki!
Galatasaray'da teknik patron Cesare Prandelli, oyunculara sözünü geçiremiyor. Çıkarılan Burak'ın yüzü asıldı. Maç sonrası hocasını dinlemeyen Hamit de "Hadi oradan" dercesine hareket yaptı.

Sarı- kırmızı takım, kazandı kazanmasına ama takımdaki otorite boşluğu da iyice gözler önüne çıktı. Süper Lig ve Avrupa ’da tüm maçlarda görev alan Burak Yılmaz, Kadir Has Stadı'nda 2-0’dan sonra oyundan alındı. Tabelada ismini görünce iki ellerini açarak jest ve mimikleriyle 'Nereden çıktı bu' dercesine tepki veren yıldız golcü, daha sonra sinirli şekilde kenara geldi.

Habertürk'te yer alan habere göre; Cesare Prandelli’nin yanına gitmeyen Burak, uzaktan ‘soyunma odasına gidiyorum’ işareti yaptı. İtalyan hoca da eliyle 'Tamam' diyerek onay verdi.

Galatasaray'a Burak Yılmaz korkusu!


HAMİT ALTINTOP DİNLEMEDİ BİLE!

Erciyesspor'un attığı golde Felipe Melo’nun yaptığı hata Prandelli’yi kızdırdı. İtalyan hoca, maçtan sonra Fiorentina’da da birlikte çalıştığı öğrencisini kısa süre uyardı. Peşinden Hamit Altıntop’la da performansıyla ilgili konuşmaya çalıştı.

Tecrübeli futbolcu, bu sırada beklenmedik bir davranış sergileyerek 'Hadi oradan' dercesine bir tepkiyle dinlemeden soyunma odasının yolunu tuttu.

SNEIJDER FARKI

O oynarsa, Aslan kükrüyor. Arsenanal önünde ayakta tek isimdi, dün de galibiyeti getirdi. Cimbom, Wesley Sneijder'in gol attığı 18 maçta 17 galibiyet, 1 beraberlik elde etti.

Ve bir Felipe Melo klasiği!