Hamza Hamzaoğlu, Galatasaraylıları çıldırttı!

Hamza Hamzaoğlu, Galatasaraylıları çıldırttı!
Hamza Hamzaoğlu, Galatasaraylıları çıldırttı!
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun, geçtiğimiz sezon Galatasaray'ın başında 3-2'lik skorla kazandığı Türkiye Kupası maçına ilişkin sözleri, sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekti.

Bursapsor Dergisi'ne röportaj veren teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun, Galatasaray ile ilgili kullandığı ifadeler dikkati çekti.

45 yaşındaki hoca, "Türkiye Kupası’nda şans Galatasaray’dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı" açıklamasını yaptı. Bunun üzerine Galatasaray taraftarlar, sosyal medya üzerinden sert mesajlarla eski hocalarına tepki gösterdiler.

Hamzaoğlu’nun Galatasaray sözleri şöyle:
"Türkiye Kupası’nda biraz da şans Galatasaray’dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı. Maç Bursa’da. Seyirci avantajı, şehir avantajı her şey Bursaspor’un lehineydi. Maç da öyle gelişiyordu. Ancak sonuçta kupa Galatasaray’ın oldu. Herkes beni 3 kupalı hoca olarak lanse ediyor. Şunu söylemeliyim. 3 kupa alınırken o takımın başında hocaydım. Kimsenin tek başına bir şey yapmaya gücü yetmez. Benim evimde 3 kupa yok. Galatasaray’ın müzesinde duruyor. Bizde fotoğrafları var sadece."