Hamza Hamzaoğlu için karar verildi

Hamza Hamzaoğlu için karar verildi
Hamza Hamzaoğlu için karar verildi
Galatasaray'da Mayıs ayında görevini bırakacak olan Duygun Yarsuvat yönetimi, muhtemel başkan adaylarının görüşünü alarak, gelecek sezonda da takımın başında Hamza Hamzaoğlu'nun kalması için onay aldı.

2015-2016 sezonunda görev yapacak olan başkan ve yönetim henüz belli olmasa da ortak karar ile Galatasaray ’ın teknik direktörü belli. Yönetim, muhtemel başkan adaylarının görüşünü alırken, ortak karar 'Hamza Hamzaoğlu ile devam' oldu.

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; 4. yıldız yarışı bitmeden görevi bırakacak olan Duygun Yarsuvat ile yönetimi, önemli bir soru işaretini ortadan kaldırdı. Galatasaray’da başkanlık görevine kim seçilirse seçilsin yeni sezonda teknik direktör Hamza Hamzaoğlu olacak.

Eskişehirspor 1 - 0 Galatasaray


ADAYLARIN ORTAK GÖRÜŞÜ

SEZON bitmeden görevi bırakacak olan başkan Duygun Yarsuvat ve idareciler Galatasaray’da 23 Mayıs 2015’de yapılacak olan kongrede adaylığını açıklaması beklenen potansiyel başkan adaylarının görüşünü aldı. Galatasaray camiası ve potansiyel başkan adayları da birçok ortamda göreve seçilmeleri halinde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile göreve devam kararı verdi.

Mayıs ayındaki potansiyel başkan adayları Dursun Özbek, Ali Dürüst ile birlikte adaylıklarını açıklayan Adnan Öztürk ve Turgay Kıran da Hamza Hamzaoğlu ile çalışma kararlarını idarecilere ve camiadaki isimlere bunu dile getirip, deklare ediyor

YENİ KONTRATA HAYIR DEMİŞTİ

5 ay için 500 bin dolar ile makul bir ücrete imza atan ve Yarsuvat yönetiminin sözleşme uzatma teklifine “Sezon sonu konuşalım. Bu daha doğru ve etik olur. Görev süreniz bittiğinde benimde kontratım bitecek. Yeni yönetim istediği kararı versin” diyen Hamzaoğlu’na yeni seçilecek yönetim kontrat sunacak. Kısaca Galatasaray’ın 2015-2016 sezonundaki başkanı ve yönetimi belli olmasa da ortak karar ile teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu olacak.

İtalya'dan Galatasaray'a kötü haber!