Hamza Hamzaoğlu: İstifa etmedim!

Hamza Hamzaoğlu: İstifa etmedim!
Hamza Hamzaoğlu: İstifa etmedim!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Ali Dürüst ve Abdurrahim ALbayrak'ın ısrarı sonucu istifa kararından son anda vazgeçtiği" iddiası hakkında konuştu.

RADİKAL - Spor basınında bugün yer alan "Hamza Hamzaoğlu istifadan döndü" haberi hakkında açıklamalarda bulunan Hamza Hamzaoğlu, "Sabah gazete okumadım. İstifa ile ilgili bir durum söz konusu değil. Allah göstermesin ama kötü gidişatta otutur en iyi kararı aramızda veririz. Çalıştığım her yerde yarın ayrılacakmış gibi ama 10-15 yıl ayrılmayacakmış gibi çalışmalarımı sürdürürürüm. Hep uzun vadeli düşünürüm ama her an biteceğine de hazırlıklıyız" ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu istifadan dönmüş!

Sarı-kırmızılı hoca, uzun yıllar Galatasaray 'da teknik direktörlük yapmayı hedeflediğini vurgulayarak, "Ayrılık bile olsa doğru işleri yapmak çok önemli. İnşallah uzun yıllar çalışırım. Elbet bir gün ayrılacağız. O gün geriye baktığımızda iyi şeyler yaptığımızı görmek isteriz" dedi.

Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki Galatasaray, 14 Süper Lig maçında 10 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Ziraat Türkiye Kupası'nda ise 8 maçta 6 galibiyet, 2 mağlubiyet elde etti.

Sneijder'in bıçak seti olay yarattı!