Hamza Hamzaoğlu istifadan dönmüş!

Hamza Hamzaoğlu istifadan dönmüş!
Hamza Hamzaoğlu istifadan dönmüş!
Galatasaray'da İkinci Başkan Hamdi Yasaman'ın oynanan futbol nedeniyle yaptığı eleştirilere dayanamayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Ali Dürüst ile Abdurrahim Albayrak tarafından istifa kararından son anda vazgeçirildi.

Şampiyonluk yarışının yanında, başkanlık yarışının da yaşandığı Galatasaray ’da, kongrenin lig yarışının önüne geçmesinden endişe duyulurken, ilginç bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Camiadaki birçok kişinin takdirini toplayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun, istifa kararından son anda vazgeçirildiği belirtildi.

Milliyet Gazetedsi'nde yer alan habere göre; Galatasaray’ın seri galibiyetler aldığı bir dönemde İkinci Başkan Hamdi Yasaman’ın oynanan futbola yönelik eleştirileri, ardından da puan kaybı olunca tenkitlerin dozajını artırması Florya’da soğuk rüzgârlar estirdi.

Cimbom'a Burak Yılmaz'dan kötü haber!

KOPMA NOKTASI

Bu süreçte Hamza Hamzaoğlu’nun istifa noktasına kadar geldiği ortaya çıktı. Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst ikilisinin, istifa noktasına gelen Hamzaoğlu’nu zor ikna ettiği belirlendi. Futbolcuların da bu durumdan olumsuz etkilenerek ikiliye dert yandığı ifade edildi.

Yönetim içinde sorumlu kişiler dışındaki isimlerin futbolla ilgili eleştirilerinin Dürüst ve Albayrak’ı da kopma noktasına getirdiği belirtildi. Ancak takımın şampiyonluk iddiası ve dördüncü yıldızın önemi nedeniyle ikili devam edip diğer taraftan da Hamza Hamzaoğlu ile futbolcuları motive etmeye çalıştı.

Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’ın devam etmeme kararının Hamza Hamzaoğlu üzerinde nasıl etki yaratacağı ise merak ediliyor.

14 MAÇA ÇIKTI

Galatasaray’ın başında ligde 14 maça çıkan Hamza Hamzaoğlu, 10 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 yenilgi yaşadı. Sarı-kırmızılı takımı şampiyonluk yarışında tutan üç isim; Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Hamza Hamzaoğlu, tüm söylenenlere kulak tıkadı, işlerini yapmaya koyuldu.

Semih Kaya Karabükspor maçında yok