Hamza Hamzaoğlu tek tek isimleri açıkladı

Hamza Hamzaoğlu tek tek isimleri açıkladı
Hamza Hamzaoğlu tek tek isimleri açıkladı
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Mert Günok ve Egemen Korkmaz ile Dinamo Moskova'da forma giyen Oumar Niasse hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray 'da teknik patron Hamza Hamzaoğlu, Fenerbahçe olan sözleşmesi sona eren Mert Günok ile ilgilendiklerini ilk kez açıkladı.

"DANY DÖNÜYOR, EGEMEN'E İHTİYACIMIZ YOK"

Egemen Korkmaz'ın transfer gündemlerinde yer almadığını ifade eden Hamzaoğlu, "Fenerbahçe'den ayrılan Mert Günok ile ilgileniyoruz, ama şu anda stoper bölgesinde ihtiyacımız görünmüyor. Dany dönüyor, onu da görmemiz gerekiyor. Kendisini kampa da götüreceğiz. Nordin Amrabat konusunda ise kendisi gitmek isterse ve kulüpler anlaşırsa gidebilir" dedi.

"NIASSE İLE İLGİLENİYORUZ"

Galatasaray'ın hücum bölgesinde yaptığı hamleler hakkında da bilgi veren Hamzaoğlu, Akhisar Belediyespor'da birlikte çalıştığı Senegalli futbolcu Oumar Niasse ile ilgilendiklerini söyledi.

Lokomotiv Moskova 'da forma giyen Niasse'nin transferi için çalışmaların sürdüğünü belirten Hamzaoğlu, şöyle devam etti:
"Niasse gibi biri aramıza katılacak. Niasse de düşündüğümüz oyunculardan biri. Çabuk, süratli ve defansın arkasına koşuları olan bir futbolcu. Benim kullanabilececeğim bir oyuncu. Faydasının olabileceğini düşündüğüm bir oyuncu ama farklı bir özelliği sahip oyuncu da olabilir. Sadece Niasse değil diğer isimler de gündemimizde. Elimdeki oyuncular da çok kaliteli ve bu kadroyla da Şampiyonlar Ligi 'nde başarılı olabileceğimizi düşünüyorum." (Sporx.com)