Hamza Hamzaoğlu'ndan 'yıldız' müjdesi

Hamza Hamzaoğlu'ndan 'yıldız' müjdesi
Hamza Hamzaoğlu'ndan 'yıldız' müjdesi
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferde ağır kaldıkları yönünde çıkan eleştirilere yanıt verdi.

İZMİR - Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) ve Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu'nun (ULUBALDEF) kendisine verilen "Evlad-ı Fatihan" ödülünü alan Hamza Hamzaoğlu, sarı-kırmızılı taraftarların yıldız oyuncu beklentisine değinerek, "Herkes yıldız oyuncu transferi diye tutturuyor. Biz sağlam gideceğiz, hiç kimse merak etmesin. Bizim yıldızlarımız bize yeter. Alacağımız yıldızlar da olacak" dedi.

Galatasaray 'la çifte kupa sevinci yaşayan başarılı hoca, "Futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor ancak isimleri veremem. Başka kulüpler devreye girince fiyatlar artıyor. Bu sadece kulübümüze değil, ülke futboluna da zarar verir. Makul fiyatlar içinde hareket edeceğiz. Herkese hak ettiğini vermeye çalışacağız. Ne yaptığımızı biliyoruz. Emin adımlarla kadroda düşündüğümüz oyuncularla görüşüyoruz. Alternatif isimler de mevcut" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı çalıştırıcı, Galatasaray yine kendine yakışır şekilde mücadelesini vereceğini, kimsenin bundan şüphesi olmaması gerektiğini söyledi. Mustafa KÖPRÜLÜ (DHA)