Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!

Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!
Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bonservisi sarı-kırmızılı kulüpte olan Salih Dursun'un maç sonu yaptığı olay açıklamayı değerlendirirken, şampiyon olmalarını dileyen genç oyuncuya tepki gösterdi.

RADİKAL - Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 2-1 mağlup oldukları maçın ardından basın mensuplarının karşısına çıkan Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncuları Salih Dursun'un, "Farklı alanlara çekilmesin" şeklindeki açıklamaların sorulması üzerine ilginç bir açıklamada bulundu.      

Rıdvan Dilmen: Ersun Yanal, Fenerbahçe için çelmeyi taktı

"SALİH'İN AÇIKLAMASI HOŞ DEĞİL"

Genç teknik adam, "Salih'in bu açıklamayı yapma ihtiyacını hissetmesi hoş bir şey değil. Biz artık oyuncularımıza inanmalı ve güvenmeliyiz. Salih tabii ki bizim oyuncumuz ama şu anda Trabzonspor'a hizmet ediyor ve burada da en iyi şekilde hizmetini yapması gerekiyor. En iyi mücadeleyi ortaya koyması gerekiyor. O mücadele ettikçe biz daha çok mutlu oluruz, 'Bizim oyuncularımız ekmek yediği yere layıkıyla hizmet ediyor' diye. Bu açıklamaya ihtiyaç duymamalıydı" dedi.

"İNŞALLAH GALATASARAY ŞAMPİYON OLUR"

Maç sonu yayıncı kuruluşa konuşan Salih Dursun, bonservisinin Galatasaray'da olduğunu ancak Trabzonspor'da kiralık oynadığını hatırlatarak, "En korktuğum şey Galatasaray maçında hata yapmak ve insanların tepkisini çekmekti. Trabzonspor'dan futbolcusuyum, buradan para kazanıyorum ama inşallah Galatasaray şampiyon olur" ifadelerini kullamıştı.

OLCAN GELDİ, SALİH GİTTİ

23 yaşındaki futbolcu, sezon başında Olcan Adın'ın Galatasaray'a transferi karşılığında 2 yıllık kiralık olarak Trabzonspor'a imza atmıştı.

Trabzonspor - Galatasaray maçında saha bir anda karıştı