Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!

Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!
Hamza Hamzaoğlu'nun 'şampiyon' tepkisi!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bonservisi sarı-kırmızılı kulüpte olan Salih Dursun'un maç sonu yaptığı olay açıklamayı değerlendirirken, şampiyon olmalarını dileyen genç oyuncuya tepki gösterdi.

RADİKAL - Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 2-1 mağlup oldukları maçın ardından basın mensuplarının karşısına çıkan Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncuları Salih Dursun'un, "Farklı alanlara çekilmesin" şeklindeki açıklamaların sorulması üzerine ilginç bir açıklamada bulundu.      

Rıdvan Dilmen: Ersun Yanal, Fenerbahçe için çelmeyi taktı

"SALİH'İN AÇIKLAMASI HOŞ DEĞİL"

Genç teknik adam, "Salih'in bu açıklamayı yapma ihtiyacını hissetmesi hoş bir şey değil. Biz artık oyuncularımıza inanmalı ve güvenmeliyiz. Salih tabii ki bizim oyuncumuz ama şu anda Trabzonspor'a hizmet ediyor ve burada da en iyi şekilde hizmetini yapması gerekiyor. En iyi mücadeleyi ortaya koyması gerekiyor. O mücadele ettikçe biz daha çok mutlu oluruz, 'Bizim oyuncularımız ekmek yediği yere layıkıyla hizmet ediyor' diye. Bu açıklamaya ihtiyaç duymamalıydı" dedi.

"İNŞALLAH GALATASARAY ŞAMPİYON OLUR"

Maç sonu yayıncı kuruluşa konuşan Salih Dursun, bonservisinin Galatasaray'da olduğunu ancak Trabzonspor'da kiralık oynadığını hatırlatarak, "En korktuğum şey Galatasaray maçında hata yapmak ve insanların tepkisini çekmekti. Trabzonspor'dan futbolcusuyum, buradan para kazanıyorum ama inşallah Galatasaray şampiyon olur" ifadelerini kullamıştı.

OLCAN GELDİ, SALİH GİTTİ

23 yaşındaki futbolcu, sezon başında Olcan Adın'ın Galatasaray'a transferi karşılığında 2 yıllık kiralık olarak Trabzonspor'a imza atmıştı.

Trabzonspor - Galatasaray maçında saha bir anda karıştı


  http://www.radikal.com.tr/133953313395331

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  konu ile alakalı değil ama.. - user597315

  hamzaoğlu halen macera peşinde,yenilen iki golde sabri nin payı var,sabri den defans hele sağ bek hiç olmaz.bir kişi eksik oynayalım razıyız ama sabrili olmuyor.ne bir tane düzgün orta nede isabetli pas,yaw birde korner e yakın taç ları sabri kullanacak diye kural mı var,her maçta kendi geçiyor topun başına her seferinde alakasız yere atıyor topu neymiş en uzun atan adam mış ,hiç alakası yok...hamzaoğlu: bizim maceraya bırakacak ne zamanımız nede kaybedecek puanımız var ,sizden tek isteğim maçdan sonra maçın tekrarını izlemeniz yeterli olacaktır birde tarık çamdal ı onsekiz e almamaya devam....