Hamza Hamzaoğlu'nun Umut Bulut patlaması!

Hamza Hamzaoğlu'nun Umut Bulut patlaması!
Hamza Hamzaoğlu'nun Umut Bulut patlaması!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, son dönemde medyada çıkan transfer haberlerine tepki gösterirken, sözleşmesi otomatik uzadıktan sonra taraftarın hedef tahtasına koyduğu Umut Bulut'a sahip çıktı.

Hamza Hamzaoğlu'nun açıklamaları şöyle:

- Umut Bulut'un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda? Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum. Tepki gösterebilirler, göstersinler. Her antrenmanda Umut'un yüzde 100 oynadığını kim biliyor? Bizim Umut gibi oyunculara ihtiyacımız var. Bir isim alıyorsunuz onu yıpratmaya çalışıyorsunuz, vurup duruyorsunuz çocuğa. Umut'u hiç düşünmüyor musunuz? Atıyor atamıyor, o ayrı mesele. Umut gibi bu takımda kim mücadele ediyor ki? Bizim takım için savaşan oyunculara ihtiyacımız var.

"DONK'LA HİÇ GÖRÜŞMEDİK AMA TRANSFER LİSTEMİZDE VAR"

- Kasımpaşalı Donk için bizim hiçbir temasımız olmadı. Düşündüğümüz oyuncular arasında var ama ben bunu yönetime söylemedim.

"NIASSE'DE SOSYAL MEDYANIN GAZABINA UĞRADIK"

- Bilal Kısa'yı aldık, Jem Karacan'ı aldık. Biz işimize bakıyoruz. Niasse'ın bende ayrı bir yeri vardır. Onda da bizim yerimizin ayrı olduğunu biliyorum. Sosyal medyanın gazabına uğradık. Yine sosyal medyada Niasse'la ilgili bir sürü şey yazdılar. 'Akhisar'a mı çevirecek burayı' diye.

- İzlandalı Sigthorsson'la sezon başında görüştük. Kendisi de bizi istedi fakat ailesi Fransa'yı seçti. Şimdi de Donk gibi düşündüğümüz oyunculardan sadece bir tanesi kendisi.

"INTER'DEN SEMİH KAYA İÇİN TEKLİF GELMEDİ"

- Inter Kulbü'nden Semih Kaya için bir transfer teklif gelmedi.

- Hakan Balta ve Chedjou iyi uyum sağladılar. Onları bozmayacağız. Yoksa orası için birçok oyuncumuz var.

- Milli maç arası genç oyuncular için çok iyi oldu. 8-9 tane genç oyuncuyu antrenmanlarımıza dahil ettik.