Hamzaoğlu: Analarının ak sütü gibi helal olsun

Hamzaoğlu: Analarının ak sütü gibi helal olsun
Hamzaoğlu: Analarının ak sütü gibi helal olsun
Hem lig hem Süper Kupa'yı kazanan ilk teknik direktör olan Hamza Hamzaoğlu, oyuncularını kutlarken, "Bu kupa analarının ak sütü gibi helal olsun" dedi.

RADİKAL - Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzoğlu, Bursaspor'u 1-0 yenip Süper Kupa'yı kazandıkları maç sonrası oyuncularını kutlarken, "Bu kupa analarının ak sütü gibi helal olsun" dedi.

Hamza Hamzaoğlu, hem Lig hem Türkiye Kupası hem de Süper Kupa'yı kazanan ilk teknik adam olurken maç sonrası oyuncularını kutladı. "Çok mutluyum ve bu duygular tarif edilmez" diyen Hamzaoğlu, "Görevimizi yapmış olmanın mutluluğu var. Lige tam hazır değiliz, 3-4 hafta içinde hazırlanacağız. Bazı arkadaşlarımın da hazır olması için süre almalarını istedik. Şükürler olsun. Oyuncularımı kutluyorum. Kupa oyuncularıma analarının ak sütü gibi helal olsun" ifadelerini kullandı.

Maçın ilk yarısında sahaya sinirlenerek su şişesi attığının hatırlatılması ve bunun nedeninin sorulmasını üzerine ise Hamzaoğlu, "İstediğim oyun çıkmadı. Bazen olmuyor, çok normal" demekle yetindi.

'Varsa kupanız gelir alırız'

Ne Sneijder ne Podolski: Maçın adamı Yasin!

Galatasaray: 4 yıldız 3 kupa...