Hamzaoğlu 'devam' dedi

Hamzaoğlu 'devam' dedi
Hamzaoğlu 'devam' dedi
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Mayıs ayında Milli Takım'dan ayrılıp Manisa ekibindeki görevine gelecek sezon da devam edecek.

MANİSA - Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşiye katılan Hamza Hamzaoğlu, Milli Takım'daki görevinin Mayıs ayında sona ereceğini hatırlatarak, "Akhisar Belediyespor'da yapacak çok işim var" dedi.

Fatih Terim 'in TFF ile imzaladığı 5+2 yıllık sözleşmeye kendisinin imza atmadığını vurgulayan başarılı çalıştırıcı, "Akhisar Belediyespor'da hedeflerim var. Geride kalan 3 yılda önemli işler yaptık. Tek amacım Akhisar halkı ve yöneticileriyle birlikte daha büyük başarılara imza atmak" şeklinde konuştu.

İç saha maçlarının Manisa'da oynanması konusunda bir soruyu yanıtlayan Hamzaoğlu, " 19 Mayıs Stadı'nı deplasman olarak görmüyoruz. Başlangıçta Manisa-Akhisar çekişmesinden ötürü biraz sorun yaşandı. Ancak o dönem geride kaldı. Sonuçta aynı ilin kulübüyüz. Birbirimize destek olmamız şart. Şu anda stadımızın inşaatı devam ediyor. İnşallah en kısa sürede bitecek ve biz de maçlarımızı kendi ilçemizde oynamaya başlayacağız" ifadelerini kullandı. Evren KASIRGA (DHA)