Hamzaoğlu devam edecek mi?

Hamzaoğlu devam edecek mi?
Hamzaoğlu devam edecek mi?
Milli Takım'da Fatih Terim'in yardımcılığını üstlenen Hamza Hamzaoğlu, Akhisar'dan ayrılıp ayrılmayacağı konusuna açıklık getirdi.

Barış GEZİCİ / AKHİSAR (DHA) - Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Akhisar'da 2.5 yıllık emeğim var. Burada önemli bir yol aldık. Onca emeği bir çırpıda bırakıp gidemem" diyen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Bu düşüncelerimi teknik direktör Fatih Terim 'lede paylaştım. Kendisi önümüzdeki günlerde yeni bir ekip oluşturacaktır. Ben kurulacak bu ekipte yer almayabilirim" şeklinde konuştu.

Fatih Terim'in A Milli Takım 'ın başına gelir gelmez kendisini arayıp yardımcılık önerdiğini, bu teklifi gururla ve seve seve kabul ettiğini vurgulayan Hamzaoğlu, "Zaten başlangıçta teknik direktör Fatih Terim'le Mayıs'a kadar konuşmuştuk. O bundan sonra nasıl bir yol izler bilmiyorum. Benden yardım isterse, Akhisar Belediyespor'u bırakmamak koşuluyla koşa koşa giderim. Zaten Fatih Terim'in de bana "Akhisar Belediyespor'u bırak gel" diyeceğini sanmıyorum. Buradaki sorumluluklarımı çok iyi biliyor" ifadelerini kullandı.