Hamzaoğlu: Güzel şeyler başaracağız

Hamzaoğlu: Güzel şeyler başaracağız
Hamzaoğlu: Güzel şeyler başaracağız
Bursaspor yönetimi ile 1.5 yıllık anlaşma sağlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Çok kısa sürede toparlanıp tekrar coşkulu dönemi yakalayacağız" dedi.

BURSA - Özlüce Tesisleri'ne yardımcıları ile birlikte gelen Hamza Hamzaoğlu'nu basın mensupları karşıladı. İlk açıklamayı Başkan Recep Bölükbaşı yaparak, "Başarıları ortada olan Hamza Hamzaoğlu ile anlaştık. 1.5 yıllık anlaşma yaptık. Bugün takımı ile ilk antrenmana çıkacak ve Cumartesi günü Konyaspor maçında takımın başında olacak. Kendisine başarılar dilerim. Herkese hayırlı olsun, 1 tane Bursaspor'umuz var, Allah utandırmasın" şeklinde konuştu.

Bursaspor atkısı takılan Hamza Hamzaoğlu ise Galatasaray'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu ancak hayatın devam ettiğini belirterek, "Üzüntümüz devam ediyor ama işimizi yapmamız da gerekiyor. Sayın başkan beni aradığında başarabiliriz, yapabiliriz dedi. Ben de inandım, inşallah elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Bursaspor'un gücü ortada. Uzaklaşmış olan dinamiklerin yeniden bir araya gelmesi gerekiyor. Biz de katkı sağlarsak ki o heyecanla geldik. Bizlere inananlara mahcup olmayalım, inşallah güzel şeyler başaracağız. Taraftarın takıma küsmesine gerek yok. Ertuğrul hoca bu camiaya şampiyonluk yaşatmış bir isim ve bize de iyi bir ekip bıraktı. Çok kısa sürede toparlanıp tekrar coşkulu dönemi yakalayacağız" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da görev yaptığı dönemdeki yardımcı antrenörler ile devam edeceğini belirten Hamzaoğlu, "Fuat Buruk, Yıldırım Uran, Serkan Selman ve kaleci antrenörü Metin Mert görev yapacak. Ersel Uygur hoca ile çalışmayacağız" dedi. CEMAL EKENTOK (DHA)