Hamzaoğlu: Sözleşmem 3 yıllık

Hamzaoğlu: Sözleşmem 3 yıllık
Hamzaoğlu: Sözleşmem 3 yıllık
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, sarı-kırmızılı ekiple 3 yıllık anlaşmaya vardığını ve yakın zamanda sözleşmeyi imzalayacağını söyledi.

İSTANBUL - Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen Haziran ayı divan kurulu toplantısında başarı beratı alan Hamza Hamzaoğlu, organizasyonun tamamlanmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kulüple yeni mukavelesi konusuna açıklık getiren sarı-kırmızılı teknik adam, "Kulüple 3 yıllık bir sözleşme olacak ve birkaç gün içinde imzalayacağım. Başkanımızla dün görüştüm. Zaten 5 dakikalık bir konuşma oldu ve anlaştık. İnşallah yeni yönetimimizle beraber Galatasaray 'ı en iyi yerlere getirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Hamzaoğlu, divan kurulu toplantısında kendisine başarı beratı verilmesiyle ilgili olarak da şunları kaydetti:
"Sağolsunlar, biz de inşallah onların verdiği değere layık oluruz. Biz emaneti büyüklerimizden aldık, inşallah bizden sonrakilere en iyi şekilde teslim ederiz. Bilgi ve tecrübemiz başarılı olmaya ne kadar yeter bilemiyorum, bunu zaman gösterecek. Fakat Galatasaray'a hizmette niyetimizden kimsenin şüphesi olmasın. En iyisini yapmaya gayret göstereceğiz. İnşallah Allah da bizi mahcup etmez." (AA)