Hamzaoğlu, Terim yüzünden mi gönderildi?

Hamzaoğlu, Terim yüzünden mi gönderildi?
Hamzaoğlu, Terim yüzünden mi gönderildi?
Yorumcu Mehmet Demirkol, Galatasaray yönetiminin teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırmasına ilişkin ilginç bir iddiayı gündeme getirdi.

NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin 2-0 kazandığı Trabzonspor maçı ve gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Demirkol'un açıklamaları şöyle:
"Sadi Tekelioğlu'nun oyuncu tercihleri mantıksızdı. Hiçbir şey anlamadım. Yerli oyuncularla başlamayı tercih etti. Ön alanda baskı yapmak istedi bu mantıksızdı. Çünkü hep bahsettiğimiz şey olan beklerin öne çıkması ve orta sahada 1 oyuncunun öne top taşıması. Fenerbahçe çok iyi top yapan bir takım haline geldi. Bu yüzden de önde basmak hataydı.

Hamza Hamzaoğlu için Bursaspor iddiası

"ÇABUKLUĞUNU KAYBETMİŞ"

Fenerbahçe her yönüyle mükemmel bir takım gibi oynadı. Zayıf halka Van Persie kaldı. Taraftar alkışlıyor ama. Van Persie çabukluğunu kaybetmiş. 1-2 pozisyonda net belli oluyor. Bu durum endişe verici. Van Persie marka bir oyuncu. Bir anda vazgeçmek olmaz. Fernandao'nun şunu bilmesi lazım. O çok iyi olmalı, Van Persie'de çok kötü. Başka türlü formayı kapamaz.

"KJAER KENDİNE GELDİ"

Simon Kjaer kendine gelmeye başladı. Üzerine düşen tüm görevleri yapıyor. Sezon başında endişe veriyordu ama, performansı yükselmeye başladı. Hasan Ali'de maç içerisinde Caner'e yakın performanslar sergiledi. Nani'de mükemmele yakın oynadı. Bruno Alves de performansını arttırmalı. Orada bütün yük Kjaer'e kalıyor.

"TRABZON'UN RUH HALİ BOZUK"

Trabzon'da takımın, şehrin ruh hali, paraların ödenmemesi futbolun oynanmasına izin vermiyor. Yapılan değişiklikler bunu gösteriyor. Farkı önlemek adına yapıldı hep değişikikler. Cardozo ve Marin riski mutlaka alınmalıydı. Ama ruh hali buna izin vermedi. Trabzonspor camiasının bu kongrede yalnızca seçim yapmaması lazım. Tüm seçmenlerin doğru olan nedir onu bulmaları lazım. Sadece seçim kurtarmaz Trabzonspor'u. Salih Dursun gereksiz bir kavga çıkardı. Genç bir oyuncunun böyle şeyler yapması yanlış. Böyle mesajlar verip yarar sağlayamazsınız. Futboluna bakmalı.

"HAMZAOĞLU'NUN, TERİM'E YAKINLIĞI NEDENİYLE GÖNDERİLDİĞİ SÖYLENİYOR"

Galatasaray yönetimi içerisinde kulüpte Fatih Terim izlerini silmek isteyen yöneticilerin olduğu söyleniyor. Böyle bir şeyin peşinden koşmak yanlış. bence kendi işlerine baksınlar. Hamzaoğlu'nun da Terim'e yakınlığı nedeniyle gönderildiği söyleniyor. Galatasaray'ın derdi bunlar olmamalı."

Galatasaray'ın Sinan Gümüş kararı