Hamzaoğlu'ndan Fenerbahçe yenilgisine iki gerekçe

Hamzaoğlu'ndan Fenerbahçe yenilgisine iki gerekçe
Hamzaoğlu'ndan Fenerbahçe yenilgisine iki gerekçe
Kadıköy'deki 1-0'lık Fenerbahçe mağlubiyetini Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu şu iki gerekçeye bağladı: "Uzun top tercihimiz kötü oyunda etkili oldu. Bazı oyuncularımızın oyundan düşmesi, yerlerine giren oyuncuların da etkili olmaması etkili oldu. "

RADİKAL - Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 1-0 mağlup oldukları Fenerbahçe derbisi sonrası konuştu. Uzun top tercihlerinin kötü oyunda etkili olduğunu söyleyen Hamzaoğlu, “Sesimizi sahaya yansıtamadık” dedi.

Hamzaoğlu, “ Bugün kazanan takım Fenerbahçe oldu. Tebrik ediyorum. İyi bir mücadele oldu. Maçın başından sonuna kadar iki taraf da kazanmak için elinden geleni yaptı. Ama Fenerbahçe kazandı. Yolumuza devam edeceğiz. Her şey bitmiş değil. 11 tane daha maçımız var. Devam edeceğiz” dedi.

İsmail Kartal: Aksini söyleyen art niyetlidir

“GİREN OYUNCULARIN DA ETKİLİ OLAMAMASI...”

Maça iyi başladıklarını söyleyen Hamzaoğlu, “Oyunu önde kabul ettik. Rakibin baskısına baskıyla karşılık verdik. Pozisyonlar da yakaladık ama değerlendiremedik. Daha sonra uzun top tercihimiz kötü oyunda etkili oldu. Sesimizi sahaya duyuramadık. Fenerbahçe kendi evinde oynuyor, kazanmak zorunda. Kolay bir maç değildi. Bazı oyuncularımızın oyundan düşmesi, yerlerine giren oyuncuların da etkili olmaması etkili oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Kazanmaya yakışır bir mücadele sergilediler ama kazanamadık” ifadelerini kullandı.