Hamzaoğlu'ndan Sneijder'e olay cevap!

Hamzaoğlu'ndan Sneijder'e olay cevap!
Hamzaoğlu'ndan Sneijder'e olay cevap!
Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, "İyi antrenman yapmadık, taktiğimiz yok" diyerek kendisini eleştiren Wesley Sneijder'e yanıt verdi. "Bu yaptırılan açıklama" diyen Hamzaoğlu, Hollandalı futbolcunun birileri tarafından konuşturulduğunu ima etti.

Wesley Sneijder'in deplasmanda 2-0 kaybedilen ve Şampiyonlar Ligi'ne veda ile sonuçlanan Atletico Madrid maçının ardından eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nu hedef alan sözlerine, genç teknik adamdan imalı bir cevap geldi.

Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'ın eski hocası Sneijder'in açıklamasına ilişkin, "Duyduktan sonra yaşadığım üzüntüyü inanın anlatamam. Demek ki bu camiadan ayrılmam hayırlı olmuş. Bu kadar kötülük yaptığım bir takımda daha fazla kalmamam gerekirmiş. Sneijder aslında her şeyi çok doğru aktarıyor. Onun sözlerini iyi okuyabilen gerçekleri çok daha net görebilir. Bu yaptırılan açıklamayı hiç hak ettiğimi düşünmüyorum. Sneijder ile aramızda son ana kadar hiçbir problem yaşanmadı. Benimle ilgili benzetmeleri hâlâ arşivlerde duruyor. Daha fazla konuşup camiaya zarar vermek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

SNEIJDER, HAMZAOĞLU GİTMEDEN ÖNCE ÖZBEK'LE GÖRÜŞMÜŞ

Bu arada Hamzaoğlu ile yollar ayrılmadan önce Başkan Dursun Özbek ile Sneijder’in bir araya geldiği öğrenildi. Hollandalı yıldızın bu görüşmede sıkıntılarını dile getirdiği, Atletico karşılaşması sonundaki sert çıkışı da başkanın bilgisi dahilinde yaptığı ileri sürüldü.

Mustafa Denizli'den 'Hamzaoğlu' önlemi!